Plaj Aksesuar Modası

​Tropikal Desenler ve Çiçek Motiflerini Nasıl Kullanmalı

Son zamanların en popüler desenlerinden biri de çiçekler. Şimdi aklınıza, “Çiçek desenli çok fazla şey var, çiçekler hep hayatımızdaydı.” gibi bir düşünce gelebilir. Ama yanılmayın, son zamanlarda dev tropikal çiçekler çok fazla var ve her alanda varlar. Çiçek desenli kıyafetler, ofis eşyaları, ayakkabılar, ev aksesuarları… Çiçek desenlerinin bikiniler ve mayolarla buluştuğu nokta ise bizim uzmanlık alanımıza giriyor. Hem tropik tarza hem de bu tarzın plajlarda nasıl kullanılacağına birlikte bakalım.

Plajlarda tropik rüzgarlar estirme zamanı!

plajda tropikal rüzgar estirme

Tropik rüzgarlar estirmek için, tropik desenli bikini ve mayolarınızı seçtiniz mi? Penti’nin koleksiyonundan dev çiçek desenli, modern ve çekici kesimli bikinilerinden birkaç tane tatil çantanıza atın. Koleksiyonun fırfırlı ve omuzu açıkta bırakan bikini üstleri harika bir Hawaii ruhu taşıyor. Wrap kesim bikiniler sizi egzotik plajlara ışınlıyor.
Renklerin coşkusu, dev dalgalarla sörf yapmak için hazırlanan birinin coşkusu gibi.
Biraz renk ve tasarım değişikliğiyle, zaman ve mekanın da değişmesi büyüleyici!
Tropik tarzınızın en belirgin işareti, dev şapkalar olabilir. Tropikal çiçeklere eşlik eden dev bir hasır şapka ve yanınızda enfes bir meyve kokteyli. Merhaba Hawaii!plaj takı aksesuar

  • Çiçekli desenleri kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyler var tabii.Çiçekli desenleri kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyler var tabii.
  • Dev çiçek desenleri, başka eşyalarla kombinlerken sade parçalar seçmelisiniz. Rengarenk çiçekleri, başka rengarenk bir desenle uydurmaya çalışmayın. Düz bir plaj elbisesi, sade bir çanta seçin.
  •  Aynı anda üzerinizde birbirini tutmayan birkaç çiçek olmasın. Yani tropikal çiçekli bikininizin üzerinden, minik çiçekli bir kıyafet giymeyin
  • Dikkat çekmek istediğiniz kısma çiçekli bir parça seçin. Mesela göğüslerinizi daha büyük göstermek için üstten çiçekli bir parça giyin. Alt kısımda ise renk uyumu olacak şekilde tek renk bir parça uygun olur.plaj kolye

Tropikal tarzını oluşturan çiçek desenlerini, uyumlu aksesuarlar ile tamamlayın. Hasır şapka, hasır sandalet ve hasır çanta gibi, tropik ruha uygun seçimler yapabilirsiniz. Tabii tüm parçaları hasır olanlardan seçmeyin :)Saçınıza bir tane büyük çiçek takın. Bronz teninize de çok yakışacaktır.Tropik tarz, tatlı pembe tonları bir makyajla güzel bir kombin oluşturabilir. Hafif ve pembe bir ruja şans verin.

plaj aksesuar modası
Tropik tarzla zaman ve mekanı değiştirmek, sıcak bir aura yaratmak hiç zor değil. Hem desen hem kesim ile tropik tarzı yakalayan Penti koleksiyonuna mutlaka göz atın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı