İç Giyim

2016 Sonbahar İç Giyim Modası ve Trendleri

Yaza elveda demek hepimiz için zor olsa da 2016 sonbahar kış sezonu için oldukça heyecanlanıyoruz. Moda dünyasının yeni trendleri yepyeni giyim ürünleri ile kendisini gösterirken, yeni bir dönemin heyecanı hepimizi sarmış durumda. İşte yeni sezona dair iç giyimde dair öne çıkan trendler!

İç Giyimde Sonbahar Romantizmi

iç giyim romantizm

Sonbahar demek biraz da romantizm demek. Boşuna mı demişler “Kasım’da Aşk Başkadır!” diye, hatta filmi bile var! Söz konusu romantizm ise renklerin moda dünyasındaki yansımaları da daha soft, desenler daha elegan

Pudra pembeler, şampanya renkleri, buz mavisi sezonun öne çıkan renklerinden sadece birkaçı.

iç giyim pudra

Penti’nin yeni sezon iç giyim ürünlerini incelemek için tıklayın!

Dantel, kurdela ve transparan kumaş detayları ile hem zarif hem de cazibeli bir stil sağlayan iç giyim modelleri kadın dünyasını adeta yansıtan türden.

dantelli iç giyim

Bu sezon dantel detaylı iç giyim ürünleri birçok renk seçeneğinde, baskı özellikleriyle farklılaşıyor. Yeni siyah diye moda dünyasında adlandırılmaya başlayan haki yeşil ise iç giyim ürünlerinde de yerini yeni sezonda almış durumda.

Sorunlara çözüm sağlayan iç giyim ürünleri!

İç giyim ürünleri fiziksel görünümde de önemli bir yere sahip. Bazen tercih edeceğin farklı bir sütyen üzerine giydiğin kıyafetin çok daha doğru durmasını sağlar. Bu sezon göğüslerinle ilgili değiştirmek, saklamak ya da tam tersi göstermek istediğin özelliklerin varsa bu sezon bulabileceğin birçok ürün bulunuyor. Penti’nin lifting özellikli sütyenleri ile göğüslerini daha dik, daha sıkı bir duruşlu gösterebilirsin.

penti lifting dik gösteren sütyen

Çiçek desenlerine merhaba!

2016 sonbahar sezonunun iç giyim trendlerinden biri de floral yani çiçek desenler. Çiçeklerin büyülü dünyasından ilham alınarak iç giyim ürünlerine yansımış bu desenler, özellikle dantel detaylarla birleştiğinde çok zarif bir stilin taşıyıcısı oluyor. Aynı desen ve kumaş detayları külot ve babydoll modellerinde de bizlerle.

çiçek desenli sabahlık

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı