Plaj Modası

2016 Yazı İçin Cazibenizi Öne Çıkaran Bikini Modelleri 

2016 yazında bikini ve mayolarda cazibe ön plana çıkıyor. Hem renkli hem de biraz daha çekici görünen bikiniler vitrinlerde yerini çoktan aldı. Hatta plajlarda görüyor olabilirsiniz. Hala tatil yapmadıysanız, size uygun bikini modellerini galerimizden seçerek peşine düşüp bulabilirsiniz.

Bikini ya da mayo içinde kendinizi cazibeli hissetmek istiyorsanız, öncelikle vücudunuza uygun parçaları seçmelisiniz. Hem üst hem de alt parçaları seçerken vücut yapınızı iyi analiz etmiş olmalısınız. Aksi halde, içinde rahat edemediğiniz bir bikini ile kendinizi gözalıcı hissetmeyebilirsiniz.

2016 yazında bikini modellerinde, herkesin genellikle takım olarak kullandığı, yani aynı desen ve aynı renk kombinini siz farklı desen ve modelleri kullanarak da farklılaştırabilirsiniz. Böylece bir plajdaki bir çok kişiden farklı olarak, siz, kombin yeteneğinizi de göstererek daha çok dikkat çekersiniz!

Bikini üstü ya da altı için, teninize en uygun renkleri seçmeyi unutmayın. Hatta bronzlaşmadan ve bronzlaştıktan sonra diye iki farklı bikini kombini bile yapabilirsiniz. Seçtiğiniz renk ve desenlerin teninizde nasıl durduğu da oldukça önemlidir. Şimdi gelin, sizin için seçtiğimiz 2016 yazı için cazibenizi öne çıkaran bikini modellerini inceleyelim.  

2016 Yazı İçin Cazibenizi Öne Çıkaran Bikini Modelleri 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı