Saç Bakımı

2017 İlkbahar Yaz Saç Modelleri

2017 ilkbahar yaz saç modelleri konusunda iki farklı trend olduğunu söyleyebiliriz: ilkinde, kendi kendinize de yapabileceğiniz, basit, rahat ancak tarz sahibi saç stilleri yer alıyor. İkincisinde ise, sadece usta bir kuaförün saatlerini harcayarak oluşturabileceği saç modelleri bulunuyor! Doğal olarak, biz bu yazıda ilk grupta yer alan saç modellerinden bahsedecek, bu stilleri kolayca nasıl elde edebileceğiniz hususuna değineceğiz.

Balerin Topuzu

Bu basit ve pratik saç stili, özellikle fazla vakti olmayan iş kadınları için mükemmel bir seçenek. Görselden de görülebileceği gibi, bir iki dakika içinde şık ve kullanışlı bir saç stiline sahip olabilirsiniz. Üstelik sabitleştirici ve/veya jöle gibi ek ürünler kullanmanıza da gerek yok.

Örgüler Heryerde

Saç örgüleri, her yaz yeniden öne çıkıyor. Geçtiğimiz yaz tek tarafta ünlenen örgüler bu kez de dağınık topuzlar ve çabasızmış gibi görünen saç modellerinde karşımıza çıkıyor. Bu yüzden bir kaç farklı stilde örgü öğrenmeye şimdiden başlayabilirsiniz.

Hacimli ve Dalgalı Saçlar

Saçlarınız ince telli ve hacimsiz görünüyor olabilir, yaz sıcaklarında her saç biraz hacmini kaybediyor zaten. Bunun için, saçlarınıza hacim katan toz pudra şeklinde saça ağırlık yapmayan ürünler kullanabilirsiniz. Plaj dalgaları ya da iri dalgalarla saçlarınızda 2017 ilkbahar yaz saç trendlerini yansıtabilirsiniz.

2017 İlkbahar Yaz Saç Renkleri

Moda olan sadece saç stilleri değil, saç renkleri de en az onlar kadar önem taşıyor. Bu yıl, saç renkleri söz konusu olduğunda, anahtar kelime “açık ve parlak tonlar”. Hemen her rengin en açık tonu tercih ediliyor. Örneğin sarı renk halen moda, ancak sadece küllü sarı trend renkler arasında kabul ediliyor. Balyajlar ise, bir kez daha moda saç stilleri arasına giriyor ve çok sayıda rengi bir arada kullanıyor. Bu bakımdan, 2017 İlkbahar Yaz Saç Modelleri son derece renkli, canlı ve parlak olacağa benziyor. Annenizin bigudilerini dolaptan çıkarmayı da unutmayın: sonbahar ve kış aylarında kıvırcık saç modelleri geri dönecek, bizden söylemesi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı