Moda

Akşam Dışarı Çıkarken

Şehre kış gelmeye başladı. Soğuk havalar akşam dışarı çıkmamıza engel değil. Arkadaşı toplayıp sinemaya, konsere, partiye ya da bolca sohbet için yemeğe giderken nasıl giyinmeli? Kışın bu giyim kuşam işi biraz daha zor oluyor, hepimiz kabul edelim. Zor ama imkansız değil! Bu kızların elinden hiçbir şey kurtulamaz! O zaman gelin akşam dışarı çıkarken giymek üzere sezonun favori parçalarını yazalım. Neler, nerede, nasıl güzel olur birlikte değerlendirelim.

sezonun nabzını tutma zamanı

Akşam Dışarı Çıkarken Ne Giymeli?

1. Sezonun Nabzını Tutma Zamanı
Bu sezon o kadar çok güzel şey trend ki, aralarından seçim yapmak oldukça zor. Akşam dışarı çıkarken harika olacak birkaç öneriye şimdi yer verelim.
Bol kesimli pantolonlar ve geometrik desenli bluzlar bir akşam yemeği için güzel olur.
Kadife bir elbise ve uyumlu bir külotlu çorap şık davetlerde göz doldurur.
Deri etek ve file çorapla partilerin yıldızı olmanız kaçınılmaz.
Kızlarla takıldığınız sade bir akşamda üzerinizde kadife parçalar bulundurmaya özen gösterin, trendler öyle diyor.

detayları ıskalamadan adım adım

2. Detayları Iskalamadan, Adım Adım
Nakış modasının ne kadar sevildiğini hep birlikte görüyoruz. Nakışsız olmaz. Nakışlı deri ceketler, nakışlı çoraplar, nakışlı kazaklar, nakışlı tül bluzlar her yerde! Nakışın vazgeçilmez bir detay olduğunu siz de biliyorsunuz artık. Nakışsız çıkmayın, nakışı siz de sevin.

transparanın gücüne inanın

3. Transparanın Gücüne İnanın
Transparanın şekli değişir ama modası asla geçmez. Geçmeyecek! Transparan bluzunuzla hangi sütyeni kullanmak istiyorsunuz? Transparan detaylı bir elbiseyi nasıl bir iç giyimle daha iyi kullanırsınız? Akşam dışarı çıkarken transparan kullanıyorsanız, önce Penti‘yi ziyaret edin ve ihtiyaçları tamamlayın.

şık daha da şık

4. Şık Daha da Şık
Bir iş yemeği için mi çıkıyorsunuz? Ya da özel bir davet mi? Elbiseniz tiril tiril ve sizi bir prenses gibi mi gösterecek? O zaman hadi bütün detayları tamamlayalım. Elbiseniz için iç giyim ve kurtarıcılar burada. Elbisenizi tamamlayacak birbirinden güzel çoraplardan burada. Kışın bulunacağınız ortam ne kadar sıcak olursa olsun, mutlaka bir çorap giyin. İhtiyacınıza cevap verecek incelikteki çoraplar Penti’de.

Kış günlerinin akşamlarında dışarı çıkarken ihtiyacınız olan temel şey bolca özgüven ve mutlu bir yüz. Kalan her şey için biz buradayız ve her an yardımcı olmaya hazırız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı