Moda Trendleri

Aksesuar Trendlerinde Yükselişe Geçenler


Aksesuarlar bu yaz çok çok değişti. Küpe, kolye ve tokalar artık fena hale alışıldık aksesuarlar, ne yapalım gerçekler böyle… Aksesuar konusunda işleri biraz değiştirme zamanı. Orijinal tasarımlardan haberdar olmak için doğru yerdesiniz. Aksesuar trendlerinde yükselişe geçenleri sizler için inceledik.

Aksesuar Modasında Yükselişe Geçenler


Şallar ve Fularlar
Son zamanlarda şallar ve fularlar fonksiyonel olmaktan daha çok estetik amaçlarla kullanılıyorlar. Bandana ve boyunlarda kolyelerden bile güzel duran fularlar sık sık karşımıza çıkıyor. O zaman modern ve minimal desenli bir fular edinin ve boynunuzu süslemesine izin verin.

 

Büyüyen Küpeler
Sade ve zarif küpeler out, gösterişli ve görkemli küpeler IN. Püsküllü küpelerin hakimiyeti sonbaharda da devam edecek. Ayrıca, sallantılı ve gösterişli modeller hayatımızda daha çok yer tutacak. Bizden söylemesi. Bunlara ek olarak piercingler de yayılmaya devam ediyor. Trendsetter olmak adına bir tane edinin deriz.


Zincirli Çantalar
Çantalar konusunda işler çok karışık. Öncelikle küçük boyutlu çantalar epey küçüldü, büyükler de daha bir büyüdü. Hafif abartılar ile devam ediyor çanta modası. Küçülen çantalar zincirli askılarla kullanılıyor. O hafif vahşi ama samimi zincirler o kadar güzel ki, mutlaka tercih edin.

 

Retro-Fütürist Gözlükler
Gözlüklerde çerçeve boyutlarları epey küçülmüştü. Bu küçülmeyle birlikle hem 70’ler hem de 2050’lilere göz kırpan tasarımlar yükselişe geçti. Normal gözlükleri rafa kaldırın, orijinal tasarımlı, canlı, renkli ve gerçekten farklı gözlüklere bir bakın.

 

Kemerlere Sarınmak
Yüksek bel modasının olmazsa olmazı kemerlerde tasarım detayları ön plana çıkıyor. Tokaları ve desenleriyle kemerleri sık sık tercih edin. Kemer konusunda önerimiz, çok çok sade elbise ve kıyafetlerle birlikte, çok gösterişli kemerleri kullanmanız.


Modern Broşlar
Broş deyince aklınıza anneannenizin sandığındaki eski moda broşlar gelmesin. Broş modasında çok güzel değişiklikler var. Modern ve orijinal broşlar yükselişte.

Aksesuar modasında yükselenler ve daha da yükselecek olanların sonuna geldik. Şimdi size göre olanı seçin ve kullanmaya başlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı