İç Giyim

Anında Forma Girmek İster misin?

Her kadın formuna dikkat etmek, sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak ister. Ancak her kadının hayatında sporu ihmal ettiği ya da yediklerinin ucunu biraz kaçırdığı bir dönem olabilir. Kışlık kıyafetlerin içinde birkaç kilo fazlalığı saklamak kolay ama özel bir etkinliğe gidileceği zaman alınan kilolar can sıkıcı olabiliyor. Ancak hiç merak etmeyin, kısa sürede forma girmek ve tüm kıyafetlerin içinde anında mükemmel görünmek mümkün. Elbette ki bunun için sana kısa zamanda kilo vermeni sağlayacak sağlıksız bir diyet önermeyeceğiz. Bizim önerimiz çok daha basit: Penti’nin birbirinden özel korse modelleri!

penti korse

Penti Korse Modelleri İle Anında Forma Gir

Soğuyan havaların hepimize bahşettiği yoğun iştah ile biraz kilo almış olabilirsin. Hele bir de katılman gereken özel bir etkinlik varsa aldığın kilo bir hayli canını sıkabilir. Bu durum hepimizin başına zaman zaman geliyor. En sevdiğimiz elbiseyi denediğimizde aldığımız kilonun dışarıdan da belli olduğuna şahit olabiliyoruz. Halbuki üzülmeye gerek yok. Sporunu yapıp sağlıklı beslenerek kilo vermeye vaktin yoksa Penti’nin hayat kurtarıcı korse modellerinden birini elbisenin altına geçirerek dakikalar içinde formda bir görünüme sahip olabilirsin. Üstelik Penti korse modellerinin ihtiyacına göre tasarlanmış pek çok seçeneği bulunuyor.

penti korse modelleri

Beden İncelten Korseler İle Mükemmel Hisset

Gideceğin etkinlikte dar bir elbise giyeceksen ve kalçanın ya da karnının elbisenin altında rahatsız edici bir görünüme sahip olmasını istemiyorsan Ten İz Bırakmayan Straplez Korse Elbise tam sana göre! Bu model göğsünden basenlerine kadar vücudunu güzel bir şekilde kavrayarak kıyafetlerinin altında kusursuz bir görünüm yaratır. Askıları çıkarıldığında da straplez elbiselerin altında bile rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca çok sevdiğin elbisen iç gösteriyorsa bu korseyi astar olarak bile kullanabilirsin.

yüksek bel slip korse

Dar kesim tüm kıyafetlerinin altında rahatlıkla kullanabileceğin bir diğer ürün ise Ten Kontrol Yüksek Bel Slip Korse. Bu korsenin karın kısmı neredeyse göğüs bölgene kadar uzanır ve tüm kıyafetlerinin altında karın bölgenin dümdüz ve formda görünmesini sağlar. Üstelik karın kısmında silikon kullanıldığı için de hiçbir şekilde kayma yapmaz.

Tüm Penti korseleri sahip oldukları esnek ve yumuşacık doku ile gün boyu kendini mükemmel hissetmeni sağlar. Unutma, birkaç kilo aldın diye karalar bağlamanıza gerek yok. Bu mükemmel korseler ile hızla forma girebilir ve kusursuz görünümün ile tüm özel günlerinde kendini mükemmel hissedebilirsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı