Evde Rahatlık

Bir Pazar Klasiği, Pijama Terlik Televizyon!

Yeni sezonda hem eski hem yeni diziler başlamışken, e haliyle tatiller bitmişi geriye yeni dönemin stresi başlamak üzereyken bu başlık sizi hemen gülümsetti değil mi? En sevdiğimiz şeylerden biri evde pijama keyfi olabilir. Bazen arkadaşlarla bazen de aileyle yapılabilecek en eğlenceli aktivite televizyon izlemektir.

Hayatın en yoğun olduğu zamanlarda, keyifsiz olunan zamanlarda tüm kızları gülümsetmeye yeten bir durumda pijamalı keyif. En sevdiğin pijamanı giy, pofidik ev terliklerini ayağına geçir ve televizyonun karşısına geç. Yanına da en sevdiğin abur cuburları almayı unutma. Daha keyiflisi var mı şu dünyada?

bir-pazar-klasig%cc%86i-pijama-terlik-televizyon

Biz de düşündük taşındık ve size pijama, terlik, televizyon üçlüsüyle keyfinize keyif katmanın sırlarını derlemek istedik. Haydi, tüm keyif severler birleşin!

Yeni Diziye Başlamak

Bir Pazar Klasiği, Pijama Terlik Televizyon!

Keyfiniz çok yerinde değilse biraz motivasyona ihtiyacınız varsa, yeni diziye başlamanın tam zamanı. Hangi türde dizileri sevdiğinize karar verin. Uzun zamandır başlamak istediğiniz bir dizi olabilir, yerli ya da yabancı dizi olması farketmez, yeni bir şeylere başlamak sizi hem keyiflendirecek hem de motive edecektir.

Yeni bir dizi seçerken, sıkılmamak için mutlaka o diziye 3 bölümlük bir şans vermelisiniz. İlk bölümler genelde uzun olur ve olayların nereye varabileceği çok da anlaşılmayabilir. Eğer yeni dizi seçmeye üşeniyorsanız, internet araştırmanızı önceden çok sevdiğiniz diziler üzerine yapın. O dizilere benzer önerilerle mutlaka karşılaşacaksınız.

Pazar Televizyonun Vazgeçilmezi Dizi Tekrarları

Mis gibi pijamalar giyildi, keyifler yerinde. Hafta içi koşuşturmaları yüzünden başlayan yeni diziler ve takip edilen dizilerin yeni bölümleri hep kaçırıldı değil mi? Yok yok, Pazar günü televizyon karşısındaysanız hiçbir dizi bölümü kaçmaz!

Televizyonunuzu açın, pijamalarınızı seçin, ve abur cuburlar da tamamsa arka arkaya en az 2 bölüm dizi garanti. Hatta bir süre sonra diziyle konuşurken bile bulabilirsiniz kendinizi, öylesine bir keyiften bahsediyoruz.

Gündüz saatlerinde de pijama keyfi olur!

 Bir Pazar Klasiği, Pijama Terlik Televizyon!

Arkadaşlarınızla pijama partisi yapmak için illa gece olmasına gerek yok. En sevdiğiniz arkadaşınızla birlikte pijama terlik ve televizyon keyfini yaşayabilirsiniz. Tabi ki bundan daha güzel bir pijama partisi olamazdı. Yeni diziler için en eğlenceli yöntem en yakın arkadaşla izlemektir!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı