Moda

Bu Yaz Dolabınızda Olması Gereken 7 Parça

2018 yaz trendleri arasında olan ve dolabınızda kesinlikle yer vermeniz gereken 7 parçayı bir araya getirdik. Bu yaz dolabınızda olması gereken 7 parça ve sebepleri için yazı başlıyor, hazır mısınız?
Siz de bu yazın olmazsa olmazlarını bizimle paylaşmak isterseniz, fotoğraflarınıza Instagram’da yer verirken bizi de etiketleyin.

2018 Yazınının Olmazsa Olmaz 7 Parçası

1. Floral Seçimler
Floral desenli bir mayo da olur, floral desenli bir elbise de… Bu yaz çiçek açma yazı. Dolabınızda mutlaka bulundurmanız gereken floral desenlerin bazılarına Penti’den ulaşabilirsiniz.
Çiçekli desenlerin o pastoral ve saf havası moda dünyası tarafından epeydir unutulmuştu. Şimdi floral modasına ayak uydururarak hem nostaljik, hem yenilikçi bir seçim de yapabilirsiniz.

2. Çapraz Kesimler
Mini çapraz bandaj etek, çapraz crop bluz ve çapraz kesimli elbiseler… Bunlardan birisi bu yaz dolabınızda olmalı. Çapraz ve bandaj bu yazın vazgeçilmez parçası oluyor.
Özellikle mini çapraz bandaj etekler, vücutunuzu çok güzel bir şekilde sarıyor ve hoş bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor. Çapraz crop bluzlar bol etek ve pantolonlarla harika bir kombin oluşturuyor. Çapraz elbiselere ise diyecek söz yok.

3. Keten Dokular
Keten her yaz hak ettiği değeri gören bir kumaştır. Bu yaz ise çok daha fazla değer görüyor. Keten kumaş artık sadece gömlek ve pantolonlarda kullanılmıyor. Keten ve çizgili elbiseler, düğmeli keten etekler her yerdeler. Ketenin hak ettiği değeri gördüğü 2018 yazında siz de keten parçaları mutlaka dolabınızda bulundurun.

4. Kare Yakalar, Kalın Askılar
Kare yaka ve kalın askılı elbiseler ve bluzlar yükselişe geçti. Siz de bir tane mutlaka edinin. Kare yakalı ve kalın askılı bikinileri Penti’den seçebilirsiniz. Çizgili Zigzag Bikini ve Çizgili Black Band Bikini bu trende uymanıza yardımcı olacaktır.
Kare yaka, modanın tazelik arayışının bir göstergesi, siz de o tazelikten faydalanın.

5. Puantiyeliler
Puantiyeler kullanımı hassas parçalar oldukları için çok yaygın değiller. Ancak, detaylarda ve nadir kullanıldıklarında çok iyi bir imaj yaratıyorlar. Penti’nin Polka Bandana’sında görebileceğiniz gibi, çok sempatik olan bu deseni hem günlük giyimde, hem de plajda imajınızı desteklemek için kullanabilirsiniz.

6. Etnik Rüzgarlar
Etnik dokular bu yazın olmazsa olmazlarına arasında. Etnik dokuların bu kadar popüler olacağı bahardan da belliydi. Özellikle plaj koleksiyonunda dikkat çeken etnik desenleri enerjik ve dinamik havaları sebebiyle dolabınıza dahil edin. Olmazsa olmaz.

7. Işıltılar, Pırıltılar
Işıltılı ve pırıltılı kumaşlar özellikle davetler ve törenler için çok iyi seçim. Bu yaz herkes ışıldarken, siz neden bu akıma ayak uydurmayasınız ki? Elbiselerde olduğu kadar saç ve makyajda da ışıltılar dikkat çekiyor. Bizden söylemesi.

2018 yazının moda trendleri arasından 7 önemli seçim yaptık ve dolabınızda yerleri olduğunu düşünüyoruz. Siz de en sevdiğiniz trendleri bizimle paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı