Mayo Bikini Modası

Burçlara Göre Bikini Seçimi

Güneşe göre tatilimizi organize ediyorsak; yıldızlara göre bikini neden seçmeyelim. Hangi burç hangi modelde, renkte ya da tasarımda bikiniler tercih etmeli, bu yazımızda bunu konu edindik. Bu yaz bikini ve mayonuzu burçlara göre seçmeye ne dersiniz… Burçlara göre bikini seçimi başlasın o zaman!

koç burcu bikini seçimi

Koç burcuna göre bikini seçimi
Maceracı ruhlu, enerjik ve kıpır kıpır Koç burcu kadını, konforlu bir bikiniyle, plajın tadını çıkarmaya hazır olabilir. Halter yaka üstler ve renkli seçimler Koç burcu kadınının iç dünyasını ifade etmesi için ideal.

boğa burcu bikini seçimi

Boğa burcuna göre bikini seçimi
Güzelden anlayan Boğa burcu kadının bikini seçimlerden birisi muhakkak bralet üstler olmalı. “Valize bir de mayo atayım” diyen Boğa kadınları için, tarçın tonlarında cezbedici modeller güzel olur.

ikizler burcu bikini seçimi

İkizler burcuna göre bikini seçimi
Farklı ve fark yaratan İkizler burcu kadınları için, örme bikiniler harika seçim. Plajın gözdesi olmak için renk ve doku olarak farklı seçimler yapmak harika fikir. Ne de olsa İkizler burcu, yenilikçiliği ile tanınır.

yengeç burcu bikini seçimi

Yengeç burcuna göre bikini seçimi
Sempatik ve narin Yengeç burcunun bikinisi kesinlikle, nazik ve çekici olmalı. Penti Goldie bikini üstü, bu arayışın tam karşılığı. Sevgili Yengeçler, sıcak kanlı ve sevecen yapınızı, çiçek desenli seçimlerle de vurgulayabilirsiniz.

aslan burcu bikini seçimi

Aslan burcuna göre bikini seçimi
Aslan burcu kadınının bikinisi muhakkak sezonun moda parçalarından biri olmalı. Örneğin, wrap model bikiniler, kendine güvenen ve dikkat çekici Aslanlar için iyi bir seçim. Ve elbette bir Aslan’a Afrika tasarımları yakışacaktır.

başak burcu bikini seçimi

Başak burcuna göre bikini seçimi
Zor beğenen ve detaycı bir Başak burcu için bütün detaylar mükemmel olmalı! Doğal ve toprak tonları da bu mükemmelliğe eşlik etmeli. Penti Sophie bralet üst ve hipster alt, tam bir Başak burcu seçimi.

terazi burcu bikini seçimi

Terazi burcuna göre bikini seçimi
Terazi burcu kadınının gelişmiş güzellik anlayışı bikini seçimini etkiler. Plajların trendsetterları olan Teraziler, yüksek estetik algısına sahiptir. Tarçın tonları Necklace bikini üstü ve altı Teraziler için tasarlanmış gibi!

akrep burcu bikini seçimi

Akrep burcuna göre bikini seçimi
Ve sıra geldi cazibeli Akrep kadınına… Akreplerin çekici taraflarına vurgu yapma isteğini sonuna kadar destekliyoruz! Bedeni ile uyum içinde, pozitif ve sıcak kanlı Akreplere harika önerlerimiz var. Cutemix straplez bikini üstünü(değiştir) valize atmadan yola çıkmayın. Renkli seçimler yapmayı ihmal etmeyin.

yay burcu bikini seçimi

Yay burcuna göre bikini seçimi
Duyarlı, naif ve neşeli Yaylar, renkli tasarımlar ve modern kesimlerde kendilerini bulacaklar. Fırfırlı modeller, braletler ve cıvıl cıvıl renkler size göre.

oğlak burcu bikini seçimi

Oğlak burcuna göre bikini seçimi
Oğlaklar için en güzel bikini, sıradışı olanlar. Tek omuzlu kesimler, bandeu modeller ve tankiniler tam Oğlaklar’a göre. Neden derseniz, bir onların sürücen ayrı ve kendi yolunda giden insanlar olduğunu biliyoruz, deriz.

kova burcu bikini seçimi

Kova burcuna göre bikini seçimi
Sezon modası olmasa da iddialı seçimler yapmak ister Kovalar. Tarzları, arayışları hep böyledir. Tek renk, zamansız, ince bir zevk içeren tasarımları severler. O zaman Penti’nin bandeu kesimlerini hemen görmeliler.

balık burcu bikini seçimi

Balık burcuna göre bikini seçimi
Akdeniz yürekli Balık burcu kadını, mavi ve beyazın birlikteliğine, nar çiçeğinin zarifliğine, çiçeklerin esintisine kapılabilir. Çiçekli ve renkli seçimleri ıskalamayın.

Sahillerde güzel bir etki bırakmak için ve burcunuza göre bikini seçimi yapmak için Penti‘yi ziyaret etmeyi unutma. Siz de favori Penti seçimlerinizi bu yazının altında bizimle paylaşmayı unutmayın. 🙂

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı