Çorap Modası

Çoraplar ve Havalı Adımlar

Çorap modasını yakalamayan kalmasın! Bu sonbahar ve kış çoraplar hayatımıza her zamankinden daha fazla dahil olacak. Nasıl olmasınlar ki, birbirinden güzel, birbirinden moda çoraplar her yerdeler…
Gelin çorapları biraz daha yakından tanıyalım. Çoraplar ve havalı adımlar çılgınlığı başlasın!

Şehirde Çorap Modası, Sokakta Havalı Adımlar!

hangi çorap

1. Hangi çorap?
Soketler, fileler, külotlu çoraplar… Çorap deyince o kadar çok çeşit ve detay var ki… Bazen işler karışabiliyor. O zaman kısaca onlardan bahsedelim. Soketler, bilek boyundakiler. Filelerin hem soket hem de külotlu çorap versiyonları var. Külotlu çoraplar da enfes desenleri, şekillendirici özellikleri ve farklı kullanım önerileri mevcut. Herkese göre bir çorap var diyebiliriz.

nerede ne zaman çorap

2. Nerede, ne zaman çorap?
Özellikle de soğuk kış günlerinde, günün her anında çorap. Olmazsa olmaz. Ama konu moda olunca, işler değişir. Işıltılı soketleri, crop jeanler ve kot eteklerle giymenin ne kadar güzel olduğu tartışılmaz. Külotlu çoraplar tunik ve elbiselerle harika oluyor. Kim ne diyebilir ki?
Peki biraz daha tarz sahibi seçimler yapmak isterseniz, nasıl bir yol izleyeceksiniz. Doğrusu burada iş sizlere kalıyor. Penti.com’da yüzlerce farklı çorap arasından, tarzınıza uygun olanı seçin ve kombinlerinizi tamamlayın.

sokak modasında çorap

3. Sokak modasında çorap
Önce podyumda sonra sokakta gördüğümüz eşsiz tasarımlar hepimizi büyülüyor. Podyumları sokağa taşımak için ihtiyacınız olan şeyi açıklıyoruz: Cesaret! Moda konusunda cesursanız, tarz sahibi olursunuz. Bir pantolon ve ceketten oluşan kombinleri spor ayakkabılar ve çoraplarla kombinlemek biraz cesaret ister ama harika olur.

çoraplar renkli bir dünyadan fazlası

4. Çoraplar: Renkli bir dünyadan fazlası
Çoraplar, hayatımızda hep renkli ve kıpır kıpır özellikleri ile girdiler. Oysa ki, çoraplar aynı zamanda çekici ve heyecan vericidir de… Kombinlerinizi bunu düşünerek yapabilirsiniz. Bacaklarınıza dikkatleri çekerek, insanların algılarını değiştirebilirsiniz. Sadece çoraplar ve sıradan bir elbise bile harika olabilir.

çorapların ayakkabılarla uyumu

5. Çorapların ayakkabılarla uyumu…
İşte çorap kullanımı konusunda en büyük çılgınlık burada. Çoraplar ve ayakkabıların kullanımı bir kurala bağlıymış gibi davranmaktan vazgeçme zamanı. File çorapları spor ayakkabılarla giyebilir, dokuma çorapları stilettolarla uyumlu seçebilirsiniz. Kuralları yıkın, havalı adımları atın.

Çorapları modern ve çekici detaylar olarak kullanmak hiç de zor değil. Penti.com’a bir göz atın. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı