Moda Trendleri

Daha Fazla Beyaz

Serin sonbahar ve kış günlerinde beyaz renkten yana tercih yapmak çok sık karşılaşılan bir durum değil. Bu fikir bu sene geçerli olmayacak. 2018-2019 sonbahar kış sezonunda beyaz renk, kombinlerin vazgeçilmezi olacak. Tepeden tırnağa beyaz renk odaklı seçimler yapmaya hazır olun. Daha fazla beyaz için sıkı tutunun, trendlere gidiyoruz.

Sonbahar ve Kışa Damga Vuran Renk: Beyaz

 

Beyaz Botlar, Beyaz Çizmeler
Beyaz renk hayatımıza işte buradan girdi. Sezonun en favori parçalarından birisi kesinlikle beyaz botlar ve çizmeler. Beyaz botlar ve çizmeler bu sezon özenli stiller için harika seçimler. Beyaz bot ve çizmelerinizi ön plana çıkarmak için, Penti çoraplarla birlikte kullanabilirsiniz. Beyaz bot ve çizmeler pastel tonlu kıyafetlerle harika bir şekilde kombinlenebilir.

 

Beyaz Paltolar, Montlar, Ceketler
Beyaz bizi dıştan içe doğru sarıyor. Beyaz paltoları zıt ve çekici olması açısından siyah kıyafetlerle birlikte kullanabilirsiniz.
Beyaz biker ceketlerinizi jeanler ve yine beyaz ayakkabı ve çizmelerle kullanabilirsiniz.
Şık davetler için tercih edeceğiniz beyaz ve narin ceketlerinizi şık ve zarif braletler ile birlikte kullanıp çekiciliğinizi artırabilirsiniz.
Beyaz ceketler bu yıl kombinler için harika olacak.

 

Beyaz Pantolonlar
Beyaz pantolonlar konusunda jean kumaşını tercih etmenizi öneririz. Beyaz jean’lerinizi kış boyunca kullanmak için aklınızda bulundurmanız gereken birkaç küçük detay şöyle:
* Her zaman farklı ve sadece bir renk ile kombinleyin.
* Pantolonunuzun skinny olmasını tercih edin.
* Tümüyle kış temalı bir seçim yapın, palto, kazak ve ayakkabı uyumunda yazlık bir detaya yer vermeyin.

 

Beyaz Aksesuarlar
Aksesuar konusunda beyaz tercihinde bulunmak biraz zor olabilir. Beyaz “jenerik” bir renk olduğu için beyaz kullanımı sizi biraz zorlayabilir. Beyaz aksesuarlar kullanırken, onları ön plana çıkaran detayları iyi bir şekilde harmanlamayı ihmal etmeyin. Beyaz aksesuarınız bir fazlalık ya da tuhaflık gibi durmasın.
* Beyaz çanta: Beyaz bir çanta iyi tasarlanmış ve doğru boyutlardaise en kolay kullanacağınız beyaz aksesuar olabilir.
* Beyaz şal: Mutlaka ve mutlaka iyi bir kumaş olmasına özen gösterin.
* Beyaz takılar: Yine iyi tasarımlar stilinizi destekleyecektir.
Beyaz aksesuar kullanımı konusunda dikkat etmeniz gereken bir nokta da ölçülü olmak. Örneğin üzerinizdeki tüm aksesuarların beyaz olması hiç çekici olmaz.

 

İç Beyazlığınız İçin
Beyaz yükselirken ve değerlendirirken, dıştan içe beyaz kullanabilirsiniz. Sezonun en iyi beyaz sütyenleri, külotları ve jartiyerleri Penti mağazalarında ve web sitesinde sizi bekliyor.

Bu serin günlerde beyaz rengin büyüleyici ve orijinal havasından mutlaka faydalanın. Daha fazla beyaz, daha iyi bir stil!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı