Gelin İç Giyim

Düğünün 3 Hali: Bekarlığa Veda, Düğün ve Balayı

Yazın gelişi düğün davetiyelerinden bellidir. Haziran ayında olduğumuz şu günlerde henüz düğün davetiyesi almamış olan yoktur diye tahmin ediyoruz. Düğün davetiyelerinin gücü adına, düğünlerin 3 halini yazmaya giriştik.Yazın gelişi düğün davetiyelerinden bellidir. Haziran ayında olduğumuz şu günlerde henüz düğün davetiyesi almamış olan yoktur diye tahmin ediyoruz. Düğün davetiyelerinin gücü adına, düğünlerin 3 halini yazmaya giriştik.Hemen hemen herkesin güzel bir düğün töreni, mutlu bir evlilik hayali vardır. Düğünler artık sadece tören gününden ibaret değil tabii ki. Eğlencenin dozunu biraz daha artırmak için düzenlenen şahane bekarlığa veda partileri, sevilen insanlarla bir araya gelinen düğünler ve mutlu birlikteliğin keyifli adımı balayı. Hadi hepsini tek tek inceleyelim ve işe yarar önerilerimizi sunalım.

Bekarlığa Veda Partisine Hazırlık

Nedimeler toplanın! Kızlarla bir araya gelip eğlenmemek mümkün değil. Neşe dolu kahkahalar, komik anılar, düğün gününe yaklaşırken saran heyecan… Hepsi bir arada! Bekarlığa veda partisini daha eğlenceli hale getirmek için birkaç küçük önerimiz var:

  • Gelin için keyifli bir “balayı” hediye paketi sunun. İçinde Penti Bride koleksiyonundan gecelik, sabahlık, iç giyim ve aksesuarlar olan bir paket çok iyi bir seçim olur.
  • Tüm katılımcıların notlar yazabileceği bir defteri parti boyunca ortamda tutun.
  •  Partide şipşak fotoğraf makineleri ile bolca fotoğraf çekin ve kolaj yapın.

bekarlığa veda partisine hazırlık

Sıcak yaz günleri için plajda bekarlığa veda partisi hazırlama fikriniz varsa 1-2 hafta önceden hazırlıklara başlayın. Penti Bride’ın koleksiyonu pek çok ihtiyacı sizin için hazırladı bile. Size sadece organizasyonu tamamlamak kaldı.
Evde ya da otelde bekarlığa veda partisi planlıyorsanız, herkesin gelince uyumlu giyineceği pijamaları ihmal etmeyin.

düğün günü heyacanı
Düğün Günü Heyecanı

Sözümüz gelinlere… Düğün öncesinde gelinlerin üzerindeki yoğun iş yükünü çok iyi anlıyoruz. Tüm gelinler o günün büyüleyici ve güzel geçmesini ister. Bu sebeple de tüm hazırlıklar en az 6 ay önceden başlar. Sürecin hangi kısmında olursanız olun, konforunuzdan ödün vermeyin.

  • Gelinlik iç giyiminizdeki konfor çok önemli. Ufacık bir konforsuzluk tüm gün eziyet olmasın. Doğru iç giyim ve korse için Penti mağazalarında ölçü vererek sorunsuz bir şekilde bu işi halledebilirsiniz.
  • Balayı için hazırlıkları erkenden halletmeyi ihmal etmeyin. Düğün gününden önce balayı valiziniz hazır olsun içiniz rahat etsin. Penti Bride’ın harika iç giyim, gecelik ve sabahlıklarını görmeden valizi kapatmayın.
  • Yaz düğünleri, deniz-kum-güneş içeren bir balayı ile tamamlanmazsa eksik kalır. Yeni bir gelin olarak birbirinden romantik plaj giyim ve aksesuarlarınızı da Penti Bride’dan alabilirsiniz.

balayı zamanı
Balayı Zamanı!

Upuzun bir maraton sona erdi. Artık balayı ve dinlenme zamanı… Düğün heyecanı, yorgunluklar ve koşturmaca artık geçmişte kaldı. Mutlu yuvanızın ilk günlerini romantik ve tatlı anılarla doldurun. Birbirinden güzel parçaları bulabileceğiniz Penti Bride, balayı tatilinizde de sizinle. Hem iç giyim hem de plaj giyimde, gelin olmanın tadını çıkarın. Beyaz ve narin bir gelin tarzı için aradığınız her şeyi bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Harika bir balayı için, tarzınızdan ödün vermeyin, telefonları açmayın ve tatilin tadını çıkarın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı