İç Giyim

Favori sütyenin ne renk?

Her kadının gardırobunda belli başlı favori kıyafetleri vardır. Yaz geldiğinde giyemeyeceğimize üzüldüğümüz yünlü hırkamız ya da kışın giyemeyeceğimiz askılı elbiselerimiz bu favori kıyafetlere örnek olarak gösterebilir. Pek çok kadın için iç giyim de en az dış giyim kadar önemlidir. Eğer siz de iç giyiminiz konusunda özeni elden bırakmıyorsanız mutlaka bir favori sütyeniniz vardır. Çünkü sütyenler kendi tarzımızı iç giyimimizde yaşatmanın en keyifli yoludur. Çiçek desenleri, pastel renkler, büstiyer modeller, zarif danteller ve farklı tasarımlar bir kadının iç dünyasına renk katmasının en eğlenceli yoludur.

favori sütyen

Favori sütyen seçimi kadınların iç giyim beğenilerine göre değişiklik gösterir. Tabii ki bu seçim yaşa göre, dışarıda giyilen kıyafetlerin renklerine göre ve hatta mevsimlere göre bile değişiklik gösterebilir. Örneğin kurumsal bir şirkette çalışan ve bol bol beyaz gömlek giyen kadınların en çok tercih edecekleri sütyen doğal olarak ten rengi sütyen olacaktır. Ten rengi sütyen deyip geçmeyin, o kadar güzel çeşitler var ki bu nötr rengin de favorileriniz arasında yer alması şaşırtıcı olmaz. Zira ten rengi sütyen her kıyafetin altına rahatlıkla giyilebildiği için pek çok kadın için özellikle tercih sebebidir.

penti pembe sütyen

Dış giyimde uyulması gereken kurallar yoksa favori sütyenin seçimi daha zevkli oluyor. İstediğiniz rengi ve deseni her an tercih edebilecek rahat bir dış giyim düzeniniz varsa Penti sütyen koleksiyonuna göz attığınızda tüm modellerin içinde kendinizi kaybetmeniz olası! Birbirinden güzel mavi tonları, aydınlık pembeler, iç açıcı yeşiller sizi bekliyor. Üstelik desen seçenekleri de bitmek bilmiyor.

penti sütyen renkleri

Gelelim mevsimlerin favori sütyenimizi seçmemize olan etkilerine. Soğuk ve karanlık kış günlerinde her birimiz daha aydınlık modellerle kendimizi daha pozitif hissediyoruz. Mesela gri bir günde giymeyi seçtiğimiz çiçekli sütyenimiz bizi ilkbaharı çağrıştıran umut dolu bir ruh haline sürüklüyor. Yaz mevsiminde ise pamuklu kumaşlardan yapılan yumuşacık ve rengarenk sütyenler her birimizin içini mutlulukla dolduruyor. Seçenekler bu kadar çokken size de favori sütyeninizi seçmek ve kendinizi şımartmak kalıyor.

penti mybra sütyen ölçüsü bulma

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı