İç Giyim

Formunuzu Fit Gösteren İç Giyim Ürünleri

Sıkı bir vücuda sahip olmak neredeyse her kadının hayali. Kusursuz vücut kıvrımlarına sahip olmak, üzerimizde taşıdığımız kıyafetin nasıl göründüğünü, kendimizi nasıl hissettiğimiz gibi birçok detayı etkileyebiliyor. Herkesin vücut hatları farklı ve bazen istediği gibi olmasa da bazı fit gösteren iç giyim ürünleri ile sıkı bir forma sahip olmak mümkün! İşte detaylar!

Formunuzu Fit Gösteren İç Giyim Ürünleri: Sütyen Modelleri!

Dik ve sıkı görünen göğüslerini sırrını açıklıyoruz! Her kadının göğüsleri ile ilgili talebi dik ve sıkı görünmesidir. Ancak vücut yapısı, yaşam koşulları, göğüslerinize ne kadar baktığınız ve şimdiye kadar ki iç giyim alışkanlıklarınız gibi birçok detay göğüslerinizin zaman içerisinde farklı bir forma girmesine sebep olabilir. Sıkı durun, dik ve fit göğüslerin sırrını açıklıyoruz!

Penti’nin Anında Formdayım ürün grubundan Penti Plus Form sütyen ile toparlanmış ve fit bir göğüs görünümüne sahip olmak mümkün! Penti Plus Form sütyen balenli, dolgusuz ve kapsız olma özelliklerini bir arada bulundururken göğüslerinizi olduğundan daha küçük gösteriyor. Mükemmel bir toparlama için tercih edebilirsiniz.

Penti Plus Form Sütyen
Penti Plus Form Sütyen

Formunuzu sıkı (fit)  gösteren korse modelleri!

O elbiseyi çok beğendin ama belinden ya da kalçalarından şikayetçisin! Sıkı dur, mükemmel hatlara sahip olurken aynı zamanda içinde kendini çok rahat hissedeceğin korseleri açıklıyoruz. Bu korseler ile dilediğin elbise içerisinde mükemmel görünebilirsin.

Korselere genellikle elbise ya da özel günlerde ihtiyaç olduğuna inanılsa da durum aslında hiçte öyle değil! Bugün birçok formda birçok vücut hatlarıyla ilgili sorunları çözmek için tasarlanmış korselere sahip olabilir, günlük yaşamında da korse giyebilirsin. Bu noktada ihtiyacının ne olduğunu belirlemekle korse seçimine başlamalısın.

fit_gosteren_korse

Bel, karın ve mide bölgenden şikayetçiysen parçalı korseleri tercih etmende yarar var. Böylece gereksiz yere kalçalarında ekstra bir giysi yer almaz. Bunun için yüksek bel korseleri tercih edebilirsin. Bizim önerimiz Penti Kontrol Yüksek Bel Slip Korse! Bu korseyi özellikle mide ve karın kısmında kusursuz bir forma sahip olmak için tercih edebilirsin. Korseler iz yapar mı acaba diyorsan lazer kesim bu korse iz de yapmıyor.

Formunuzu sıkı (fit) gösteren külotlu çorap modelleri!

Sıra geldi mükemmel popoların sırrına! Özel külotlu çoraplar sayesinde sıkı – fit bir popoya sahip olabilirsin. Penti Pop Up popo dikleştiren ve şekillendiren külotlu çorap ile özellikle etek ve elbiselerde kusursuz bir görünüm yakalayabilirsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı