Gelin İç Giyim

Gelinler için 2016 İç Giyim Modası ve Trendleri

Gelinlik her genç kızın hayali olabilir ama gelinlikten önce karar verilmesi gereken bir çok şey var. Evlilik sürecinde hayatınızın çoğu eksik ve alışveriş listeleriyle geçiyor olabilir. Bu yazısı size hem fikir vermesi açısından, hem de kendinize ayırabileceğiniz özel bir zaman olması için hazırlıyoruz.

2016 gelin iç giyim modası, her yıl tamamen yenilenen, estetik olarak çok daha iyi görünümlü ve kaliteli ürünlerle karar vermeyi zorlaştırıyor. Bu yüzden, hem modelleri hem de kalitelerini anlatmak için size etkileyici fotoğraflar derledik.

gelin babydoll
2016 Gelin İç Giyim Modası – Babydoll

2016 gelin iç giyim trendlerinde bu yıl, tek parça bodyler çok dikkat çekiyor. Ama siz bu noktada trendler çok, içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz parçaları bulmaya özen gösterin. Gelin iç giyim deyince akla hemen beyaz danteller geliyor. Eskiden daha çok farklı tonlar da tercih edilebilirdi, fakat son bir kaç yıldır gelin iç giyim koleksiyonları, en güzel beyaz tonuyla, yumuşak  ve kaliteli dantellerle karşımıza çıkıyor.

2016 gelin iç giyim trendlerinde yumuşak tonlarda, açık lilalar, toz pembeler de yer alıyor. Özellikle gelin olduğunuz için, yumuşak tonlar size daha çok yakışacaktır. Burada karar tamamen zevkinize kalmış durumda. Seçimlerinizi yaparken acele etmeden, bol bol araştırarak ve mağazalarda gidip inceleyerek karar verebilirsiniz.

penti gelin babydoll
2016 Gelin Modası

Gelin iç giyiminde babydoll da en önemli parçalar arasında geliyor. Hem giydiğiniz iç çamaşırını gizemli bir şekilde gösterecek, hem de teninize değen dokusuyla kendinizi çok da rahat hissedeceğiniz bir parça olacak. Gelin iç giyim ile ilgili özel bir şeyler hazırlamak istiyorsanız, bu tür babydolları mutlaka koleksiyonunuza katmalısınız.

Penti Bride Yazılı Sabahlık
Penti Bride Yazılı Sabahlık

Gelin Modası: Bride Yazılı Sabahlık

Elbette gelin koleksiyonlarının ve son zamanların en iyi parçalarından Bride sabahlıkları da unutmamak gerek. Uzunca bir süre, gelin heyecanını hissetirmek için size çok yakışacak bu sabahlığı da evlilik alışveriş listenize eklemenizi öneriyoruz.

Eğer siz de evlilik sürecindeyseniz ve bu tür araştırmalarınız varsa bizimle yorum olarak paylaşmayı unutmayın! Bu süreçle ilgili tüm tavsiyeleriniz, okuyucularımıza faydalı olabilir. Alışveriş tecrübelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı