İç Giyim

Göğüslerini Dik Gösteren Sütyen Modelleri

Dik göğüslere sahip olmak sandığın kadar zor değil! Bu konuda geliştirilmiş bazı iç giyim ürünlerini doğru seçmen yeterli. Bu yazımızda da göğüslerini dik göstermen için hangi özellikteki sütyenleri tercih etmelisin bunları anlatalım istedik! İşte aramızdaki son derece gizli sırlar! 🙂

Göğüslerini dik göstermeye yardımcı sütyen özellikleri!

Sütyen alırken ürün özelliklerini detaylı okuman kendin için uygun sütyeni bulmana yardımcı olacaktır. Sütyenlerin özelliklerine dikkat etmek aynı zamanda internetten alışveriş yapıyorsan da ekstra önem taşıyor. Peki göğüslerini dik göstermeye yardımcı olacak sütyenlerin özellikleri ne olmalı, üzerinde yazanlar ne anlama geliyor? Öncelikle dik göstermek istiyorsan üzerinde pedli, dolgulu, destekli, balenli gibi sütyen yapılarını tercih etmelisin. Bu sütyen özellikleri dik gözükmesine yardımcı olacaktır. Yine push up yazan sütyenler de özellikle dikleştirme özelliği sağlar, aynı zamanda destekli sütyenler de bu gruba girmektedir. Push up İngilizce’de yukarı itmek demek, haliyle push up sütyenler tam da göğüsleri dikleştirmek için üretilmiş sütyenler oluyor.

lift-up sütyen

Penti Lift-up sütyen ile göğüslerini daha dik gösterebilirsin.

Göğüslerini dik göstermeye yardımcı balenli sütyenler 

Göğüslerini dik göstermek istiyorsan balenli sütyenleri tercih etmende yarar var. Sütyenlerde yer alan balenler göğüslerini kavrayarak daha dik gösterirken sarkmasını da önler. Aynı zamanda göğüslerin büyükse toparlayıcı etki de gösterir. Balenli sütyenleri kullanıyorsan temizlik ve bakımına ekstra dikkat ederek, formunu bozmamalısın. Sütyen bakımı ile ilgili şu yazımıza göz atabilirsin.

dik gösteren sütyen

Göğüslerini dik göstermek için balenli sütyen giymen şart değil! Balenli sütyenlerle rahat edemiyorsan Penti balensiz, destekli, dolgu ve pedli sensation colors sütyenin yarı push-up etkisinden yararlanabilirsin.

dik gösteren sütyenler

Dik göğüsler için askı ayarı!

Göğüslerini dik göstermek için sütyenlerde dikkat etmen gereken bir diğer özellik de askı ayarları! Eğer sütyenin ayarlanabilir askılara sahipse ufak dokunuşlarla göğüslerini daha dik göstermen mümkün. Tabii dik göstereceğim diye askıyı sonuna kadar sıkıp kendini rahatsız da etmemelisin.

Göğüslerini dik göstermek için sütyenlerinin içerisinde ekstra pedlerde koyabilirsin. Hali hazırda yer alan çıkarılabilir pedlere sahip sütyenleri tercih edersen de her kıyafete uygun bir şekilde sütyenini değiştirebilirsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı