Moda

Hafta Sonu İçin Keyifli Kombinler

Hepimiz yazın yapacağımız tatile odaklanıyoruz ve yaz tatili için planlar yapıyoruz. Oysa yaz sadece birkaç haftalık tatilden ibaret değil. Yaz boyunca hafta sonları da keyifli kaçamaklar yapabilir, kısa süreli keşif ve dinlenme tatilleri planlayabilirsiniz. Hafta sonu tatilleri için keyifli kombin önerilerimizi okumadan planları tamamlamayın.

Yazın Tadını Çıkarın: Hafta Sonu Tatilleri

1. Hadi Havuza
Yaz boyunca hafta sonları yapılacak en güzel aktivitelerden birisi de havuza gitmek. Hafta sonu tatili olarak kendinize güzel bir havuz keyfi hediye edebilirsiniz. Yaşadığınız şehirdeki spor salonlarının, otellerin ve eğlence merkezlerinin havuzlarını araştırın. Sonra bikini ve mayoları alıp havuza doğru yola çıkın. Havuza giderken bikini, mayo, havlu, bone, güneş kremi, sandalet ve şapka almayı ihmal etmeyin. Havuz kombini önerimiz mi? En sevdiğiniz bikini. İşte bu kadar.

2. Doğada Hafta Sonu
Yazın en güzel taraflarından biri de doğanın yemyeşil olması. O yeşil doğayla kucaklaşmak için rotanızı belirleyin. Şehre yakın ormanlar ve milli parkları bulduktan sonra hafta sonu çantanızı hazırlayın. Çantanızda mutlaka gıda ve su bulundurun. Bunlar kadar önemli olan konforlu ve sağlıklı kıyafetleri şapkalar ve ayakkabılar da unutulmaz. Doğada hafta sonu kombini için renkli bir tayt, rahat bir tişört, serin havalara karşı sizi koruyacak bir sweatshirt mutlaka olmalı. Güneş ışınlarından zarar görmemek için güneş kremini çantaya atmayı ihmal etmeyin.

3. Şehri Keşfetmek
Yaşadığınız şehrin bilmediğiniz ne kadar çok yeri var kim bilir. En iyisi, bu yaz o bilinmeyen semtlere, eski tarihi dokuya, içinde yaşadığımızı bilmeden yaşayıp gittiğimiz güzelliklere yolculuk edin. Bir Müzekart umduğunuzdan daha çok işinize yarayabilir. Şehrin sıcağından sizi koruyacak rahat bir elbise ya da pantolon tercih edin, güneş gözlüğünüz, yedek telefon bataryanız ve sırt çantanız da size eşlik etsin.

4. Mutlu Olduğun Yer
Hafta sonu kısa bir tatil yapmaktaki amacınız biraz da dinlenmek değil mi? Bazı hafta sonları uzun uzun evde keyif yapmak da hafta sonu planlarına dahil olabilir. Sevdiğiniz yiyecekleri, tiril tiril pijamaları ve sevdiğiniz insanları eve toplayın, mutlu olduğunuz yerde hafta sonunu keyifle geçirin. Belki mahalledeki dondurmacıya kısa bir akşam yürüyüşü yaparsınız, belki de sinema salonuna kızlar gecesi.

Yaz boyunca her hafta sonuna bir plan koyun ki, bütün yaz tatil yapmış gibi geçsin. Muhteşem bir yaz bizi bekliyor, planlarını hazırlamayan kalmasın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı