Evde Rahatlık

Kendini Yeni Sezona Hazırla!

2016 – 2017 sonbahar – kış sezonun moda ve trendlerini yansıtan yeni renkler ve kıyafetler vitrinlerde yerini almaya başladı. Sen kendini yeni sezona hazırlarken, biz de 2016-2017 sonbahar kış modası ve sezon trenlerini anlatalım istedik.

2016 – 2017 Sonbahar Kış Modası Trend Renkler

Bu sezon en çok göreceğimiz renkleri okumaya hazır mısın? Pantone’nin açıkladığı 2016 sonbahar renkleri mavi, toprak ve kırmızı tonları ile karşımıza çıkıyor. Bu ana renkleri doğadaki farklı kavramlardan esinlenerek keşfeden Pantone, nehir kıyısı, aura kırmızısı gibi isimlerle renkleri sınıflandırmış durumda. Yeni sezona hakim olacak renklerin başında ise sezonda lacivert, haki ve kırmızı-bordo tonları bu sezon birçok giyside göreceğimiz renklerden!

Yeni sezonda vitrinlerde sıkça göreceğimiz giysilere gelirsek;

Geçtiğimiz yıl neredeyse her türlü giysinin üzerinde gördüğümüz armalar bu sene de karşımıza çıkıyor. Özellikle kaban, gömlek ve kazakların üstünde bol bol kullanabillirsin.

Desenlere şans ver! Sonbahar ve kış sezonunda da bol desenler içerisindeyiz bu sene! Desenlerden öne çıkan detaylardan biri de Kaleydoskop yani çiçek dürbünü deseni.

Oversize paltolar bu yıl da seninle! Geçtiğimiz yıl doyamadığımız, sokak modasında bol bol pişti olduğumuz anahtar giysilerin başında olan oversize kıyafetler bu sezonda bizimle! Gardrobunda oversize bir parça yoksa mutlaka bir palto, ceket ya da panço edinmelisin!

Sonbahar denilince biraz da evde keyif akla gelir! Uzayan akşamlarda bol bol film ve dizi izlenir, çay, kahve içilir. Yumuşacık pijama ya da ev giysileri de bu sezon farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Penti’nin 2016 sonbahar sezonu için evde şıklık ve rahatlığı bir arada sunan modellerine göz atmaya ne dersin?

penti lost ev elbisesi

Lost ev elbiseni özellikle havanın sıkça değiştiği mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanabilirsin.

Mevsim geçişlerinde yine en çok giyilen giysilerden biri de sweatshirtler oluyor. Penti’nin Stop Sweatshirt olarak isimlendirdiği bu üsti sezon trendlerindeki deseni ve mavi rengiyle öne çıkıyor!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı