Çorap Modası

Kışın Vazgeçilmez Çoraplarını Nasıl Kombinliyorsunuz?

Mevsim sonbahar, mevsim kış… Hem soğuktan korunup, hem de estetik giyinmek biraz zor oluyor haliyle. Sezonun modasını yakalamak ve şık olmak için daha çok çaba sarf ediyoruz. Moda ve şıklığı bir arada ele almak mümkün. Moda olan parçalar dolabınızda yerlerini alırken, onlara uygun çeşitli aksesuarlarda Penti.com’da sizi bekliyor. Şıklığınızı tamamlayacak, birbirinden moda kışın vazgeçilmez çoraplarını siz nasıl kombinliyorsunuz? Gelin bu konuyu birlikte inceleyelim. Vazgeçilmez aksesuar olan çoraplara yakından bakalım.

Kışın Vazgeçilmezi Çoraplar

kış ışıltıları

1. Kış Işıltıları
Penti’nin koleksiyonundan siyah ve ışıltılı çorapla başlayalım. Bu tatlı ışıltılı çorabı hem günlük kıyafetleriniz hem de akşam dışarı çıkarkenki keyifli kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Işıltılı külotlu çorap, özellikle çan eteklerle çok güzel bir uyum yakalar. Mini şortlarla da denemenizi tavsiye ederiz.

eğlenceli ve cool çoraplar

2. Eğlenceli ve Cool Adımlar
Gözler üzerinizde olsun. Mecaz yapmıyoruz. Kocaman açık gözleri olan, keyifli tasarımlı “Look” çorap ile lafımız tam yerini bulacak. Günlük giyimde rahatça kullanabileceğiniz bu çoraplar, cool tarzınıza birebir olur. Örme tunikler, deri etekler ya da rahat elbiseler ile kombinleyin.

romantik yolculuk

3. Romantik Yolculuk
Nakış modasını tepeden tırnağa taşımaktan çok mutluyuz. Bu hem nostaljik hem de çok romantik bir akım. Her adımda nakışların tadını yaşamak isterseniz, siyah ve gül nakışlı çoraplarla işe başlayın. Bu romantik çorabı, vamp bir tarz ile kullanıp, 90’lı yıllara bir selam gönderebilirsiniz.

renkli file çorap

4. Sıradanlıktan Kurtulma Hamlesi
Her şeyin normal olduğu bir dünya bana göre değil diyorsanız, hayatınıza ufak değişiklikler katarak kurtuluşa ulaşın. Mesela, kül rengi ve melanj dokulu çoraplarla asi ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Asi ama masum bir asi, değil mi 😉

puantiyeli çorap

5. Noktaları Birleştirmek
Daima nazik olan bir çorap modeli varsa, o da puantiyeli çoraptır. Ve hatta öyle naziktir ki, hangi tarza davet ederseniz, size eşlik eder. Puantiyeli külotlu çorap sakin bir ofis arkadaşı da olur, parti kızı da. Keyfinizce kombinlemek sizin elinizde.

sezonun yıldızı çoraplar

6. Sezonun Yıldızı Olma Zamanı
İlle de file olsun, ister siyah olsun, ister ışıltılı olsun. File çorap giymenin mutluluğunu hala tatmadıysanız, durmayın, hemen edinin. File çorapları isterseniz eşoftmanınızla giyin, isterseniz önemli bir toplantıda, isterseniz de keyifli bir hafta sonunda. Her ortama ve kombine yakışacak, bize güvenin.

Kışın vazgeçilmez çoraplarını kombinlemek için önünüzde bir sürü yol ve kocaman bir kış var. Durmayın hala denemedikleriniz varsa şimdi başlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı