Mayo Bikini Modası

Minimal Trendi Plajda Yaşa!

Yazdan bahsedince aklımıza hep cıvıl cıvıl renkler, desenler ve tarzlar gelir. Şimdi bunu değiştirme zamanı. Minimal tarzın plajlardaki yansıması nasıl olacak, birlikte bakalım.

Öncelikle minimal tarzı tanımak ve tanımlamak iyi olacak. Minimal tarz, modernizmle birlikte hayatımıza girmiş, sadeliğin ön planda olduğu bir yaklaşım. Giyim konusunda da bu sadelik ön planda oluyor.

Minimal Trend Plajlarda Yaşamak İçin 5 İpucu!

1. Renklerde sadelik
Minimal tarzın sadelik olduğundan bahsetmiştik. Minimal tarzı plajlarda yakalamak için, mümkün olduğunda tek bir renge odaklanın. Penti’nin plaj koleksiyonundaki, Haki Basic Marvel üst ve altı, Vişne Goldie Crop üst ve altı çok iyi seçimler olacaktır. Bununla birlikte, Siyah Contrast Tek Omuz bikini, siyah ve beyaz renklerin uyumlu bir şekilde harmanlanması ile iyi bir seçim.

minimal mayo modası

2. Modern kesimler
Renklerde yakaladığınız sadelik, modern kesimlerle hareketlendirilmiş olmalı. Tek renk bir bikinilerde, modern kesimler arayın. Penti’nin modern kesimli bikinilerinden Ivory Sophie bikini üstü ve altı; siyah-bej Circle bikini üstü ve altı modern kesim konusunda iddialı.

modern kesimli bikiniler

3. Mayolarda minimal trend
Minimal tarz için de modern çizgileri yakalayın. Bazen bir mayo, kesimi, rengi ve taşıyan kişiye uyumuyla bikiniden daha çekici olabilir. Tatil valizinizde minimal tarz bir mayoya mutlaka yer verin. Penti’nin siyah Marilyn mayosunu görmeden, lacivert Lush mayosunu denemeden, Stripped Breton mayokininizi yanınıza alamadan yola çıkmayın.

mayolarda minimal trend

4. Minimal tarzın kombinleri
Plajda minimal tarzınızı destekleyecek aksesuarlarda da sadelikten yana olun. Çanta, sandalet, havlu gibi aksesuarlarınızda renk ve kesim uyumunu aramak yeterli. Yoğun desenli ve renkli parçalar, minimal tarzın ahengini bozabilir.

Bir kombin önerisi ile tarzınızı güçlendirelim.
İlk parça Ivory Sophie bikini üstü ve alt.
İkinci parça Lacivert Beach Çanta.
Üçüncü parça beyaz “The Love” havlu.
Dördüncü ve son parça da pembe Ombre Flip Flop terlik.
İşte hepsi bu.

plaj bikini mayo aksesuar penti

5. Plaj giyiminde minimallik
Plajda giyiminizde minimal trendi yakalamak için modern kesim ve renklerden faydalanabilirsiniz. Plaj giyiminde öne çıkan pançolar, tulumlar, elbiseler ve pantolonlarda minimal trende uygun parçalar seçmekle işe başlayın. Penti’nin Mystic pançosu, kırık beyaz Tropic kaftanı, siyah Synergic tulumu tam bu tarza göre.

Minimal bir tatil için her şey işte bu kadar kolay. Minimalist ve sadelikten yana bir moda anlayışına sahipseniz, Penti’yi hemen ziyaret edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı