İç Giyim

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! 

Mutlaka sahip olmanız gereken sütyen modelleri deyince, size çok iddialı gelmiş olabilir ama değişen moda dünyasında, kadınların da iç giyim ihtiyaçları oldukça hızlı değişebiliyor. Her sütyen her kıyafetle olmuyor ya da gelişen teknolojiden birbirinden konforlu yeni sütyenler üretiliyor. Biz kadınlar için de bu tür gelişmeleri takip etmek, konforumuzu sağlamak adına oldukça önemli.

Tercih etmeniz gereken sütyen modeli, göğüs yapınızdan, beden ölçünüze, kıyafetinizin modelinden kumaşına kadar değişebilir. Bu yazımızda sizlere, bir çok farklı etkene göre, kullanım alanları geniş olan 5 farklı sütyen modellerinden bahsedeceğiz.

Lotus Premium Sütyen Modelleri

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! 

Lotus sütyenleri eminiz ki bir çok kadın artık yakından tanıyor. Kadınlar arasında bu kadar ünlü olmasının sebebi ise bir çok kıyafetle şahane görünmesi ve bedene olan mükemmel uyumu. Daha önce Penti’nin lotus sütyen modellerini denemediyseniz mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Üstelik yıllardır en çok satan model olan Lotus’un bir de Premium modelleri çıktı. Hem şık, hem de konforlu olan bu modeli Penti mağazalarında deneyebilir, farklı renk ve desenlerde de tercih edebilirsiniz.

Lift Up Sütyen Modelleri

 Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! _

Lift Up sütyenler, Penti’nin yeni teknoloji çalışmaları üzerine üretilen bir sütyen modeli. Bu müjdeli haberi de ilk kez burada okuyor olabilirsiniz ama push up sütyenler arasında mucize yarattığını söylemeliyiz. Lift Up sütyen cupları jel, memory yani hafızalı bir yapıya sahip. Şimdi sütyende hafıza nasıl bir şey diye soracaksınız biliyoruz ve hemen açıklıyoruz.

Lift up sütyende yer alan jeller, vücut ısısıyla aktive oluyor ve göğüsün, vücudun tam şeklini alıyor. Sütyeni çıkardığınızda da eski haline dönüyor. Böylece yapısı değişmeden, her giydiğinizde üzerinize kusursuz oturan konforlu bir push up etkisi de görmüş oluyorsunuz. Müjde kızlar, push up sütyenlere rahatlık geldi!

Day & Night Sütyen Modelleri

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! _1

Günlük hayatımızda sütyenleri çoğumuz, eve gelir gelmez çıkarıyoruz. Biraz olsun rahatlayıp, gün boyu bizi sıkan o şeyden kurtulmak istiyoruz. Peki size, ister gece ister gündüz, rahatsız etmeyen ve yumuşacık bir sütyen olduğunu söylesek? Penti’nin Day & Night sütyeniyle çok rahat edeceksiniz!

Straplez Sütyen Modelleri

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! _5

Straplez sütyenler, derin kol altı dekoltelerinden sonra, askısız olma özelliği dışında bir de kolaltı dekoltelerini renklendirmek için kullanılır oldu. Aslında son yıllarda bir çok sütyen halihazırda askısız da kullanabilme imkanı sağlıyor, fakat bunun gibi tamamen kavrayan straplez sütyenler ise, yazın oldukça konforlu.

Flowy Sütyen Modelleri

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 5 Sütyen Modeli! _2

Flowy sütyen, aslında Penti’nin yeni koleksiyonunda yer alan, dantelli ve cazibeli bir sütyen modeli. İncecik askıları sayesinde tişörtlerin altında da gizli bir dekolte olarak kullanabilirsiniz. Eğer bu tarz modelleri seviyorsanız, denemenizde fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı