Moda

Parti Zamanı

Kış partisinin en şıkı ve en havalısı olmaya ne dersiniz? Havalı olmak size göre değilse de, ortama en iyi uyum sağlayan ve parti uzmanlığını konuşturan olmayı düşünür müsünüz? O zaman sezonun parti kostümlerini yazmaya başlayalım. Sezonun parti trendi ne alemde birlikte görelim. Partilerin tadını çıkarmak için harekete geçiyoruz!

Parti Kostümü

1. Parti Kostümü 101
Ofislerde giydiğimiz kılık kıyafet belli, arkadaşlarla çıkarken giydiklerimiz de… Ama partiler biraz daha şıklığa hayır demez. Parti kostümü, biraz podyum rüzgarı, biraz sokak tadı vermeli. Hem çok şık ama bir o kadar cool olmalı. Hemen örnek bir kombin yapalım: Şık ve dekolte bir bluz edinin, o bluzu bir şort ya da pantolonla tamamlayın. Sezonun en favori parçalarından file çorapları giyin ve rahat cool bir çift spor ayakkabı ile son noktayı koyun. Buradan sonrası saç ve makyaj. Özellikle makyajda cesur olun, partiler cesareti sever.

Daima Partiye Hazır

2. Daima Partiye Hazır
Arkadaşlarınız “hadi akşam partiye gidiyoruz” dese ne yaparsınız? Sadece eve gidip kıyafetinizi değiştirecek kadar vaktiniz var. Böyle teklifler için dolapta daima kurtarıcı parçalar bulundurun. Her zaman işinize yarayacak o küçük siyah elbise gibi bir kurtarıcı…

Mesela, sezonun yükselen trendlerinden pullu ve payetli kostümlerden biri mutlaka dolabınızda olsun.
Payetli kısa bir elbise ve ona uygun çekici bir çorap harika olur. Kadife bir bluz, mini etek ve parlak çoraplar baş döndürücü bir etki yaratır.
Uzun bir tunik ve harika tasarımlı bir çorap göz doldurur.
Aslında işte bu kadar kolay. Sezon parçaları ve kolay kombinler, cool bir parti kızı olmak için yeterli!

3. Sezonun Olmazsa Olmazlarını Unutmayalım
Sonbahar kış sezonunda yükselen trendleri ne kadar takip edebildiniz? Peki onlardan hangisini edinme fırsatınız oldu. Olmazsa olmazların listesini birlikte çıkaralım ki, parti şıklığınız sezonu yansıtsın.

Kafide: Bluz, etek, elbise ve hatta iç giyimde bile kadife parçalar bolca görülüyor.

parlak kumaşlar

Parlak kumaşlar: Pullar, payetler, parlak dokuma kumaşlar, parlak çoraplar her yerde. Mutlaka edinin.

Crop kesimler: Crop bluzlar ve yüksek bel pantolonların bir partide ne kadar havalı olacağını tahmin etmek zor değil.

nakış

Nakış: Her yerde nakış, canımızsın nakış. Nakışsız olmaz. Hatta öyle ki, Penti’nin nakışlı çorabı tek başına bir partiyi kurtarabilir.
Tabii üstten bir elbise olmazsa olmaz.

ille de file olsun

File: File çorap olur, file bluz olur, file aksesuar olur ama ille de file olur. File partiyi kurtarır.

Partide sezon şıklığını yakalamanın yolu, en moda parçaları edinmekten geçer. Kombinlerinizi tamamlayan olmazsa olmazlara da Penti‘den ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı