Evde Rahatlık

Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri

Pijama partisini görünce, kızlar arasında klasikleşmiş ve bol eğlenceli pijama partilerini hatırlayıp, yüzünde tebessümle yazıyı açanlar kimler? Evet pijama partisi kızlar için en eğlenceli anılar arasında yer alıyor. Yaşınız kaç olursa olsun, ister 15 ister 35, kızlarla bir akşam pijama partisi yapma fikri bile insanı mutlu ediyor.

Pijama partisi deyince akla ilk gelen şey aslında pijamalar değil. Bir sürü kız arkadaş ve elbette abur cuburlar. Tatlı şeylerin çılgıncasına yendiği, bazen müzik, bazen de başka arkadaşların çekiştirildiği bir eğlence akşamı aslında. Gece olması ve kızlar arasında en güzel sohbetin tam da gün sonunda yatmadan önce yapıldığını düşünürsek isminin neden pijama partisi olduğuna çok da şaşırmamak lazım.

Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri
Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri

Pijama partisi gibi eğlenceli bir etkinlik için aslında cevaplaması en kolay soru, “ne giyeceğim?” olabilir. Seçimler konusunda iyi değilim, biraz model görmeye ve öneri almaya ihtiyacım var derseniz, önerdiğimiz modelleri çok rahat bulup kombinleyebilirsin.

Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri
Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri

Pijama Partisinin Yıldızı Mesajlı Tişört!

Cep telefonu ve sosyal medya hayatımızı böyle ele geçirmişken ve biz bu durumdan memnunken, elbette emojiler ve mesaj içerikli her şey dikkatimizi çekebilir. Peki arkadaş partilerinde daha da çok dikkat çektiğini biliyor muydunuz?

Pijamalarınızda, mesaj içerikli tişörtleri tercih ederseniz, ne çok pijama gibi görünür ne de çok günlük kalır. Siz yeter ki ne tür bir mesaj vermek istediğinize karar verin. Pijama partilerinde genellikle yeme içme üzerine ya da eğer bir sevgiliniz yoksa erkekler üzerine esprili mesajlar, gecenize renk katabilir.

Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri
Pijama Partisi İçin En İyi Kombin Önerileri

Şort Mu, Tayt mı?

Pijama partisini siz vermiyorsanız ve başka bir evde kalmaya gidecekseniz, giymek istediğiniz şeyi tamamen kişisel konforunuza göre seçmelisiniz. Size tavsiyemiz, gece yatarken, vücudunuzu sıkmayan ve hafif şeyler giymenizden yana olacaktır. Bu yüzden yaz aylarında bir pijama partisine katılacaksanız mutlaka hafif bir şort tercih etmelisiniz. Üstüne bir de mesajlı tişörtler eklerseniz, instagram fotoğraflarının da gözdesi siz olabilirsiniz!

Siz de bizimle, pijama partisi fotoğraflarınızı paylaşabilir ya da pijama partisiyle ilgili komik hikayelerinizi anlatabilirsiniz. Bize yorum bırakmayı unutmayın!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı