Moda

Podyumlardan Sokaklara: Olmazsa Olmaz Parçalar

Sezon açıldı, podyumlardan vitrinlere, vitrinlerden de sokaklara olan moda yolculuğu başladı. Podyumlardan sokaklara ulaşan ve olmazsa olmaz parçalardan bahsedeceğiz. Sezonun en iyi kombinleri, renk ve doku önerileri, aksesuar ve detaylar burada yerini alacak. Hazırsanız başlıyoruz…

Podyumlardan Sokaklara Ulaşan Parçalar
ışıltılar ve pırıltılar olmadan asla

Işıltılar ve Pırıltılar Olmadan Asla!
Sezonun en dikkat çeken detaylarından birisi kesinlikle ışıltılar, pırıltılar, pullar ve payetler… Tepeden tırnağa ışıltı dolu parçalar bulabilirsiniz. Mutlaka dolabınızda yerlerini alsınlar. Işıltılı ceketler, pırıltılı çoraplar, payetli bluzlar, pullu aksesuarlar her yerde! Hem giyim kuşam, hem de aksesuarlarda bolca ışıltı göreceğiz. Mutlaka kullanın, kombinlerinize katın ve trendleri yakalayın.

ceketlerle gelen nezaket

Ceketlerle Gelen Nezaket
Sonbahar, tam da ceket ayı. Bu sezon, maskülen parçaların feminen yorumları moda oluyor. O halde buyrun ceketlerle aşk yaşamaya… Uzun ve belden iyice oturan narin ceketler ve bol kesimli pantolonlar çok çok moda. Sokakta yerlerini alan bu kombini, rahat spor ayakkabılarla kullanabilirsiniz.

konforlu adımlar

Konforlu Adımlar
Sezonun ayakkabı trendlerine rahatlık ve konfor hakim. Çorap çizmelerin rahatlığı, dökümlü çizmelerin şıklığı, çoraplarla birlikte kullanılan ayakkabılar her yerde. Topuklar biraz incelip alçalıyor, salaş kombinlere gün doğuyor.

tül transparan file elbise

Tül, Transparan ve File Görev Başına!
Tül bluzları çok şık sütyenlerinizle kombinleyin. Siyah narin bir sütyen ve siyah tül bir bluz, bol bir pantolonla kombinlenir ve sezonun güzelliği elde edilir. Transparan etekli elbiseler ve iddialı çoraplar akılları baştan alır. File detayları tepeden tırnağa her yerde kullanılır. Bu üçlü ekip güzelliğiniz ve trendleri yakalamanız için görev başında.

fırfırlı elbise ve etekler

Fırfırfırfırfırfırfır ve Daha Çok Fırfır!
Fırfır kollar, fırfır paçalar, fırfır etekler, fırfır elbiseler… İlle de fırfır olsun.Defilesinde fırfır kullanmayan modacı kalmadığına göre, fırfır sokağa indiğine göre, fırfır aşkı bu sezonun en büyük aşkı sayılmaz mı?

feminen gömlekler

Gömlekler Gelsin!
Maskülen parçaların feminen yorumlarına devam ediyoruz. Sıra geldi gömleklere. Modern ve çarpıcı kesimli gömleklerden bir tane edinin ve hem ofis hem de sokak modasına ayak uydurun. Bu sezon gömleksiz geçmesin. Yok tek gömlek istemem derseniz, gömlek elbiseler sizi bekler. Belki onları ışıltı ya da file çoraplarla kombinlersiniz…

kırmızı ve mor külotlu çoraplar

Kırmızı ve Mora Kapıları Açın
Sezonun en moda renkleri olan kırmızı ve mor hem birlikte hem de ayrı ayrı çok güzeller. Açın dolabınızı kırmızı ve morlara… Yaşasın renklerin gücü…
Sezonun temel parçaları için kombin önerilerimizi şimdilik burada bitiriyoruz. Trend avı devam edecek. Penti’nin harika sezon koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı