Kombin Önerileri

Sevgililer Günün’de Aşk Dolu Kombinler

Sevgililer Günü için nasıl bir kutlama planıyorsunuz? Evde romantik bir akşam mı, yoksa dışarıda aşk dolu bir yemek mi? Her iki seçenek için de bir kombine ihtiyacınız olduğunu tahmin ediyoruz. Sevgililer Günü için aşk dolu kombinler planlamanıza yardımcı olmak için buradayız. İçten dışa şıklık ve Sevgililer Günü için en keyifli stiller için okumaya devam edin.

Aşk Dolu Sevgililer Günü Stil Önerileri

olmazsa olmaz parçalar

1. Evde ya da dışarıda olmanız fark etmez, olmazsa olmaz parçaları mutlaka kullanın. Sevgililer Günü stilinizde kullanmanızı önerdiğimiz dokular, saten, dantel, kadife ve tüller. Bunlardan birini seçin ve kombininize dahil edin. Bu şık bir elbisenin bir parçası da olabilir, yırtık modelli jean’ininizin çekici yaması da. Tercih size kalmış…

şıklığı elden bırakmayın

2. Şıklığı elden bırakmayın ve sıradan bir kombin dahi yapsanız sizi şıklığa taşıyan parçalar kullanın. Düz bir elbise, soğuk renklerden oluşan bir kombin ya da jean-bluz kombini… Fark etmez, siz şıklığı elden bırakmamak adına nazik dokunuşlar yapın. Mesela, bluzunuzun içinden çekici bir bralet giyebilirisiniz. Jean tercih ettiyseniz, topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Sade renkli kombininizi dikkat çeken bir aksesuarlar renklendirebilirsiniz. Tercihinizi yapın ve ardından onu nasıl çekici hale getireceğinize karar verin.

sevgililer gününde aşk dolu kombinler

3. Çekiciliği içinizde hissederseniz, bu hissi dışınıza da yansıtırsınız. Sevgililer Günü’nde kullanacağınız kombine uygun bir iç giyim tercih edin. Sütyen ve külot takımlarını tercih etmek çok geleneksel olabilir. Buna alternatif olarak bodysuit gibi alışılmadık ama çok çekici seçeneklerde bulunabilirsiniz. Unutmayın, içinizden gelen çekicilik her zaman en güzelidir.

makyajı ihmal etmeyin

4. Makyaj ve saç konusunu asla boşvermeyin. Bir prensesin tacını takması gibi saçlarınıza özenin ve bir sanatçının makyajına titizlenmesi gibi makyajınızı dikkatlice yapın. Saç ve makyaj konusunda iki tane çok net önerimiz var. İlki, makyajınız her zamankinden biraz daha farklı yapın ve daha cesur renkler seçin. İkincisi, saçlarınızı farklı olmak uğruna size uymayan bir şekle sokmayın ve mutlaka öncesinden prova yapın.

doğru parçaları seçin

5. İçinizden dışınıza çekici olmak aslında gayet kolay. Doğru parçaları seçin ve bir araya getirin. Peki o akşamı tamamlayacak sözcükler neler olacak? Sevgilinizi Sevgililer Günü’nde şaşırtacak, daha önce sizden duymadığı ve biraz da cesaret isteyen kelimeleri ifade etmeye ne dersiniz? Unutmayın, bu da aşk dolu Sevgililer Günü kombininin tamamlayıcısı.

Sevgililer Günü kombininizi tamamlayacak ve stilinize uyacak en çekici parçalara Penti‘den göz atabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı