Gelin İç Giyim

Sonbahar Gelinleri İçin İç Giyim Önerileri

Sonbahar gelinleri için iç giyim ürünlerini seçmek çok daha zordur. Bir yandan ilkbaharda çıkan yeni sezon ürünler bir yandan da klasikleşmiş parçalar arasında karar vermek çok zorlaşır. Hal böyle olunca ne tür ürünler seçmeleri gerektiği konusunda gelinler hep arada kalırlar.

Sonbahar geliniyseniz aslında çok şanslısınız. Bir çok farklı model arasında mutlaka sizin uygun iç giyim parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun için mutlaka vücudunuzu iyi tanımalısınız. Sonbahar gelinleri sütyen seçimi yapmadan önce sütyen ölçünü ve göğüs yapına göre kendini rahat hissettiğin sütyen modellerini araştırmanda yarar var. Sütyen ölçünü eğer tek başına alamıyorsan mutlaka bir uzmana danışmalısın. Sütyen ölçün, zaman zaman tercih edeceğin modele göre de değişebilir. Sütyenlerini seçerken mutlaka denemelisin. Sütyenin göğsünü tam olarak kavramalı ve cupından taşmamalı.

Gelin iç giyiminde sütyenler kadar alt çamaşırlar yani külotlarda ilgiyi hakeder. Hijyenik sebeplerden ötürü külotlarda deneme yapamazsınız fakat, evlenmeden önceki alışkanlıklarınıza bakarak, nasıl külotlarda rahat ettiğinizi bilirsiniz. Rahat edemeyeceğiniz ya da üzerinizde hoş durmayacağını düşündüğünüz külotları almayın. Tercih edeceğiniz külodun rahatsız olması, sizin kendinize olan güveninizi de sarsabilir.

Sonbahar gelini olarak iç giyim ürünlerini seçerken, sana her zaman evlendiğin dönemi hatırlatması için koleksiyonuna mutlaka sonbahar tonlarında bir kaç parça eklemelisin. Belki parlak kırmızılar yerine bordolar, koyu yeşiller hatta belki ten rengine göre tam bir sonbahar sarısı da sana çok yakışacaktır. Gelin olduğun için illa ki her parçanı beyaz tercih etmene gerek yok. Ama yine de iç giyim koleksiyonunda beyazlar ve danteller yer almalı. Özellikle sütyenlerde beyaz ve dantelli modellerle şıklığına şıklık katabilirsin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı