Çorap Modası

Sonbaharda Ayakkabı Modasının Öne Çıkanları

Sonbaharla birlikte botlar, çizmeler, ofis kombinlerinin tamamlayıcısı stilettolar hayatımıza geri döndüler. Sandaletler ve terlikler bir süreliğine raflardaki yerini alacaklar. Sonbaharda ayakkabı modasının öne çıkanları ve kombin önerilerimiz ile karşınızdayız. 2018 sonbaharında ayakkabı modasının trendlerine doğru yola çıkalım.

2018 Sonbaharında Ayakkabı Modası

Milenyum Renkleri Dönüyor!
2018 sonbaharında, metalik renkteki çizme ve botlar sık sık karşımıza çıkacaklar. Bir zamanlar milenyumu temsil eden bu metalik renkler, son yıllarda önce makyajla, sonra saç ve en son kıyafetlerde kendilerini göstermişlerdi. Şimdi de ayakkabı modasında yerlerini alıyorlar. Metalik renklerdeki bot ve çizmeleri, özenli seçilmiş bir çift çorap ile kullanıp stil gücünü yükseltin. Kül rengi melanj sparkle külotlu çorap ve siyah shiny diz üstü çorap harika seçimler olacaktır.

 

Kovboy Çizmelerine Yeni Yorum
Kovboy çizmeleri sivri burunları, yüksek bilet boyları ile bilinir. Ancak bu sezon, kovboy çizmelerine yeni bir yorum geliyor. Bilek boyları kısalan kovboy çizmelerinin topuk yükseklikleri de artıyor. Bu kısa kovboy çizmelerini günlük kombinlerinize rahatça adapte edebilirsiniz. Mini etekler, crop pantolonlar, jeanler ve country tarzı çiçekli elbiselerle çok uyumlu olacak bu kovboy çizmeleri için doğru çoraplar Penti’de.
Kısa kovboy çizmelerinize biraz daha feminen bir hava yakalamak için siyah copper shiny soket çorabı, egzotik bir hava yakalamak için de haki doris külotlu çorabı tercih edebilirsiniz.

Geniş, Bol ve Rahat Çizmeler
Boğaz kısmı geniş, kesimi bol ve rahat çizmeler son yıllarda hayatımıza girdiler. Bu yıl ise trendlerin zirvesinde yerlerini alıyorlar. Bu bol kesimli çizmeleri kombinlemek için öncelikle bir tunik seçin. Bu güzel çizmeler, en iyi bir tunikle kombinlenir. Ardından tuniğinize uyumlu bir çorap seçin. Çorap seçiminde önerimiz, tuniğinizin hem renk hem de dokusuna uygun bir çorap olması yönünde.

Şu Bizim “Ugly Sneakers” Modası
Yoksa siz hala bir çift ugly sneakers almadınız mı? Muhakkak bir çift edinin, çünkü sezonun en çok kullanılacak olan modellerinden birisi o ve kolay kolay da trendlerden düşmeyecek. Bu tatlı çirkin ayakkabıları, bol eşofmanlar ve sweatshirt tuniklerle kullanılırken sık sık göreceğiz.
Öncelikle bol eşofmanlar için, şuradan hemen Penti’yi ziyaret edebilirsiniz. Sweatshirt tuniklerle kullanmak isterseniz de, dreams külotlu çorap ve my star külotlu çorabı denemezseniz hatırımız kalır, buraya not edelim.

Sezonun ayakkabı modasında öne çıkan 5 farklı modeli sizlerle paylaştık ve kombin önerilerimizi sunduk. Sizin favori modeliniz hangisi oldu? Penti’nin Instagram sayfasından bize yazabilirsiniz.

Sezonun en keyifli çorap modelleri için buraya tıklayın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı