Moda

Sonbaharın Olmazsa Olmazları

Sonbaharın olmazsa olmazı o kadar çok şey var ki… Hem günlük hayatımız, hem ruh halimiz, hem de alışkanlıklarımız sonbaharla birlikte değişiyor. Yazın olmazsa olmazlarını bir kenara bırakıp, sonbaharın olmazsa olmazlarına doğru yola çıkalım.

Sonbahara Merhaba!

Sıcak ve samimi
Sonbaharın olmazsa olmazları arasında sıcacık ve samimi anlar vardır. Dışarıda serinlemeye başlayan havayla birlikte balkonlardan salonlara taşınıp, akşamları da üzerimize bir sweatshirt alma zamanı artık çok yakın. Sıcak ve samimi bir sonbahar için, yumuşacık çoraplarınızı çekmecelerde hazır edin. Serinleyen geceler için sıcacık pijamalarınızı şuradan seçin. Rüzgarlı günler için de tarz sahibi şallarımızı burada görebilirsiniz.

Yine, yeni, yeniden spor zamanı!
Yazın dinlendirici atmosferinden, sonbaharın disiplinli ve aktif atmosferine geçmeye ne dersiniz? Sonbahar spora başlamak için muhteşem bir zaman. Sonbaharda, koşuya başlayabilirsiniz; bir yoga sınıfına kaydolabilirsiniz; hızlıca şekillendirecek bir pilates serisini evde uygulayabilirsiniz. Hepsi için her zaman sizi destekleyecek olan Penti Active’in koleksiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

İçten dışa sonbahar temizliği…
* Evinizde bir temizliğe girişin. Dekoru, fazlalık eşyaları, artık kullanmadığınız kıyafetleri şöyle bir elden geçirin. İhtiyacınıza göre yenilerini edinin. Dolabınızda yerini almak için birbirinden güzel Penti’ler hemen burada.
* Sonbahara hazırlanmak için bir bakım sürecine girin. Saç, vücut, yüz, tırnak bakımlarıyla tepeden tırnağa tazelenin.
* Vücudunuzu sonbahara hazırlamak için beslenme düzeninizde değişiklikler yapın. Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve vitamin yönünden destekleyecek gıdaları mutfağınızda bulundurun.
Sonbaharın olmazsa olmazlarından birisi de kesinlikle içten dışa kapsamlı bir temizlik yapmaktır.

Hava durumuna hazırlanın
Sonbaharın olmazsa olmazlarını konuşuyorsak, bunlardan birisi de kesinlikle hava durumundaki değişikliklerdir. Yazdan sonbahara geçerken yağmurlu günlere de geçmiş sayıldık sonuçta… O zaman liste şu şekilde:
* Yağmurluk ve ya trençkot
* Yağmur çizmeleri ve onları rahatça kullanabilmeniz için yumuşacık çoraplar
* Şemsiye
* Şal, atkı ve fularlar
* Yağmurlu günün ardından sizi sıcacık saracak pijamalar
Nasıl da güzel bir liste oldu değil mi?

 

Temel ihtiyaçlar
Mevsimle birlikte giyim kuşam konusunda ihtiyaçlarımız da yavaş yavaş değişiyor. Öncelikle, elbiselerle birlikte kullanacağınız külotlu çoraplarınızı buradan hemen sepete atın. Sezonun nabzını tutan Penti’nin külotlu çorapları elbise ve eteklerinizle muhteşem olacak.
Akşamları ev keyfinizde yanınızda olacak pandufları unutmayın.
Uzun kollu pijamalara yavaş yavaş adapte olma zamanı… Onlar da tam burada.
Serin sonbahar akşamlarında sizinle olacak sweatshirt ve hırkalar için de buraya tıklayabilirsiniz.

Sonbaharın olmazsa olmazları için alışverişe Penti’den başlamaya ne dersiniz. Sonbaharın en güzel tasarımları penti.com ve Penti mağazalarında sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı