Çorap Modası

Tarzınızı Tamamlayın: Soket Çoraplar

Çoraplara olan aşkımızı bilen bilir. Çorapsız olmaz… 7’den 77’ye kadar çorapsız olmaz. Hele de tarzımızın bir parçası olan o soketler olmazsa hiç olmaz. Sezonun trendleri ve soket çorapları harmanladık, sizlere tarzınızı tamamlayacak önerilerle geldik.

1. İlle de FİLE olsun.
Hala bir çift file çorabınız yoksa, bilin ki kalbimiz çok kırılıyor. Sezonun en trendi çorabı file çorap… File çorabı eşsiz kılan özelliği ise, kullanımında gizli. File çorapla isterseniz çekici, isterseniz sportif bir hava yakalayabilirsiniz. Beyaz spor ayakkabılarınızla da, topuklu pabuçlarınızla da kullanın.

baştan sona parlama

2. Baştan sona parlama!
Havalı bir tarzınız varsa, o kendi halindeki sade çoraplar sizin işinizi görmez. Işıl ışıl ve çekici bir çift çorapla kombininizi tamamlayın. Mesela bakın şurda Shiny var… Işıl ışıl olmak, hem de tepeden tırnağa. Bakın ne kadar kolay.

grafiklere merhaba

3. Grafiklere merhaba!
Bacaklarınızda grafik modasının etkisi sürsün. Faces modeli çorapları giyin, şortu çekin ve sokağa fırlayın. Grafik modasının en detaycı temsilcisi sizsiniz… Grafiklerden bu sezon vazgeçmek yok.

çizgilerin devri

4. Çizgilerin devri…
Bilek kısmında çizgi olan çorapları çok sık görüyorsunuz değil mi? Evet çünkü fena halde modalar. Çizgili olan her şeyden edinin, çoraplardan bile. Trend sırlarımız devam edecek…

ofise biraz eğlence getirme zamanı

5. Ofise biraz eğlence getirme zamanı!
Vaktinde “Crazy” ile başlayan e-mail adresi almış olanlar buraya! Bu crazy çoraplar tam size göre. En ciddi kıyafetinizi bu çoraplarla kombinleyin. İşe biraz eğlence götürün, ortamın havası değişsin.

puantiye diye diye

6. Puantiye diye diye…
Puantiyenin naifliğini aramakla bulamazsınız. Puantiyeli soketleri, nazik ve hanımefendi elbiselerinizle kombinleyin. Tatlı bir hanımefendiye yakışır şekilde… Kadınsı bir dokunuş, işte bu kadar.

Soketler, renkler, desenler, modelleriyle tarzımızı tamamlamaya devam ediyor. Penti’nin çorap koleksiyonunda tarzınızı tamamlayacak pek çok modele ulaşabilirsiniz. File çorap konusunda hassasız, onu sakın ıskalamayın 🙂

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı