Moda Trendleri

Trend Alarmı: Günlük Giyimde Lüks Detaylar

Işıltılı tasarımların, görkemli bir şekilde kullanılan beyaz rengin, iddialı ve gösterişli tasarımların zirveye tırmandığı şu günlerde günlük giyimde lüks detaylara yer vermemek olmaz. Günlük giyimde lüks detaylar kullanmak ikiye ayrılıyor. Bir yanda gerçekten lüks detaylarla kombinlerinizini zenginleştirmek, öte yanda da lüks algısı taşıyan gözalıcı tasarımlarla kıyafetlerinizi tamamlamak. Biz tam olarak işin ikinci kısmındayız. Üstelik bu çok popüler ve herkes tarafından tercih edilen bir yaklaşım. Yeni trend, günlük giyimde lüks detaylara hoş geldiniz!

Lüks Olup Olmadığına Siz Karar Verin
Antika pazarlarından alacağınız bir çift küpe, şık bir bilezik ya da narin bir broş… Siz satın alırken fiyatı çok makuldü değil mi? Şimdi onu gösterişli bir şekilde sunmak ve aslında lüks bir parça gibi konumladırmak sizin elinizde. Küpelerinizi ortaya çıkaran bir topuzla birlikte kullanın ve makyajı ihmal etmeyin.
Şık bileziğinizi başka takıların gölgesinde kalmayacak şekilde kullanın.
Narin broşunuzu şatafatlı bir kombinin en önemli parçası olarak yakanıza kondurun.
Özetle, güzel bir parça seçin ve onu sizin istediğiniz gibi konumlandırın. Lüks olup olmadığına dair kararı siz verin ve sonra herkes sizin gibi düşünsün.

Gerçek Lükslere Kaynak Ayırın
Lüks markaların herkesin ulaşabileceği tasarımlarından bir tane edinmek fena bir fikir değil. Örneğin, bir ruj, bir cüzdan, bir bluz ya da ayakkabı. İyi hissettirecek lüks bir detaya sahip olun. Lüks bir tasarıma sahip olmanın ne demek olduğunu biliyorsunuz, Şimdi bunu sahip olduğunuz her şey için hissetmeye başlama zamanı.

Son Dokunuşların Lüksü
Lüks kavramı, herkesin sahip olmadığı tasarımlara sahip olmaktan geçer. Bu da sınırlı sayıda satışa sunulmuş koleksiyonlardan alışveriş yapmak konusunda size ilham verebilir. Etiketinde “Limited Edition” yazan tasarımlara daha bir alıcı gözle bakın.

Işıltıların Popülerliği
Işıltılı ve parlak tasarımların ne kadar popüler olduğundan bahsetmiştik. Buradaki önemli detay, pırıltı ve ışıltılı tasarımların incelikli bir şekilde kullanılması. Pırıltılı ve ışıltılı tasarımlarda aradığınız şey, çok iyi kumaş ve çok iyi tasarımlar olsun. Işıltılı tasarımlar, günlük giyimdeki lüks dokunuşlu detaylarınız olabilir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı