Moda Trendleri

Trend Alarmı: Vahşi Desenleri Nasıl Kullanalım?

Biz diyelim “vahşi desenler” siz deyin “animal print” ikisi de kabulümüzdür. Sezonun yükselen trendi olan vahşi desenleri kullanma kılavuzumuza başlıyoruz. Trend alarmları çalar ve biz sizler için harekete geçeriz. Vahşi desenleri nasıl kombinlerde, hangi ortamlarda, ne zaman ve ne şekilde kullanmak doğru olur, gelin birlikte konuşalım.

Vahşi Desenlerin Yükselişine Hoş Geldiniz!

Nedir bu vahşi desenler?
Leopar, zebra, yılan gibi dokuların, desen olarak kullanılması ve hiç umulmadık tasarımlarda, hiç umulmadık bir güzellik yaratması vahşi desenler olarak adlandırılıyor. Vahşi desenler doğayı taklit etmek demek.


Vahşi desenleri nasıl kullanalım?
Vahşi desenleri, iç giyimde, plajda, gündelik giyimde, özel davetlerde, pijama ve gecelik olarak kullanabilirsiniz. Vahşi desenler farklı renk ve modellerde bulunabiliyor. Koşulsuzca ve özgürce kullanılan bu dokuları koleksiyonunuza mutlaka ekleyin.

* Vahşi desenleri günlük giyimde kullanmak istiyorsanız, başka desenlerle birleştirmeyin. Örneğin zebra desenli bir eteğiniz varsa bunu tek renk bir bluz ve tek renk bir çorap ile kombinleyin.
* Vahşi desenleri özel davetlerde şık bir şekilde kullanmak istiyorsanız, elbisenin kendini göstermesine olanak sağlayın. Aksesuar ve takı konusunda ölçülü olun. Bırakın vahşi desenler ruhunuzdaki heyecan verici insanı dışarı çıkarsın.
* Vahşi desenleri frapan bir şekilde kullanmak istiyorsanız, bu muhteşem bir seçenektir ve sizi sonuna kadar destekliyoruz. Frapan, rüküş ve umulmadık bir kombin, vahşi desenlere en çok yakışandır. Biraz leopar biraz da yılan desenini harmanladınız mı, eşsiz bir hava yakalayabilirsiniz. Unutmayın, bu önerimiz sadece rüküş tarzı deneyimlemiş ve sevmiş olanlar için geçerli.

 

Vahşi desenler hangi kumaşlarda güzel durur?
Vahşi desenler, deri, kadife ve saten kumaşları çok severler. Yılan derisi görünümlü bir deri ceket, kadife bir leopar deseni dokusu, saten zebra desenli bir elbise harika seçimlerdir.
Suni deri eteklerde ve çantalarda da bu vahşi desenleri keyifle kullanabilirsiniz.

Vahşi desenlere çok meraklı değilseniz ama yine de trende uyum sağlamak istiyorsanız bunun için de cevabımız var. Çorap, şal ve aksesuarlarınızda vahşi desenleri tercih edip, trendi yakalayabilirsiniz.

Sezonun yükselen trendleri arasında kendine muhteşem bir yer edinen vahşi desenleri kullanmak için elinizi çabuk tutun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı