Kombin Önerileri

Üniversiteli Stil Önerileri

Öğrenci olmak nedir çok iyi biliriz. Amacımız stil bocalamalarından sizi kurtarmak ve iyi kombinler yakalamanıza yardımcı olmak. Üniversiteleri stil önerileri için gardırop düzenleme etkinliği başlasın!

Üniversiteli ve Stil Sahibi Olmak

Stil sahibi olmanın ilk maddesi kesinlikle uyumlu ve adapte edilebilir tasarımlar seçmekten geçiyor. Örnekler verelim,
* Hem spor hem de şık bluzlarla uyumlu olacak jeanleri tercih edin.
* Elbiselerle, pantolonlarla, etekler ve şortlarla bir ahengi olacak ayakkabılardan bir çift edinin.
* Çorap ve ayakkabı değişimleri ile farklı zamanlara uyacak bir siyah elbise edinin.
* Mont ve palto konusunda gerçekten iyi ve istediğiniz tasarımları seçin. Bu gibi parçaların tarzınızın kilitleri arasında olacağını unutmayın.
* Zamansız ve “basic” denen kıyafetlerinizi aksesuarlar ile çeşitlendirmeyi öğrenin.
* “En moda” parçaları seçerken orijinal kombinleri tasarlayın.

 

Gardırobunuzdaki Eksikleri Tamamlayın
Stil sahibi olmak için eksikleriniz farkında olmak çok önemlidir. Eşyalarınızın arasında kombin yapamayacağınız onlarca parça varsa, onları elden geçirmenin tam zamanı. Dışarı çıkıp tam bir kombini satın almaktansa, gardırobunuzda başıboş gezen etekler için bluz, elbiseler için çorap ve ayakkabı edinin. Kullanmadığınız her şeyi kullanıma sokun ve tarzınızı da bu çizgide büyütün.

 

5 Güne 5 Kombin
Okula gittiğiniz her gün farklı bir kombin oluşturmak istediğinizde başınıza neler gelecek birlikte bakalım.
1. Gün: Haftaya güçlü bir başlangıç yapmak için bir jean etek ve bluz tercih edebilirsiniz. Bu aşamada, giyeceğiniz ayakkabı ve çorap önem taşıyor. Ayakkabılarınız adapte edilebilir bir çift olmalı. Çoraplarınız ise kombininize canlılık katacak keyifli bir tasarım olursa hiç fena olmaz.
2. Gün: Bir elbise her zaman iyi fikirdir. Elbisenizin askıları nasıl? İnce askılar ve dekolte için doğru bir sütyen seçmiş olmalısınız. Bununla birlikte, sandalet mi yoksa ayakkabı mı giyeceğiniz de önemli. Ayakkabı ve çorap uyumu önem taşıyor. Elbisenin önüne geçmeyen çoraplar seçebilirsiniz.
3. Gün: Bir kot, bir tişört. İşte en kolayı. Aslında hiç de o kadar kolay değil. Jean’inizin paçalarını kıvırın ve modaya uyun. Çoraplar ortaya çıksın. Sonra boynunuza zarif bir fular bağlayın ve yine stilinizi konuşturun.
4. Gün: Aynı kot, farklı mood. Bu sefer bluz konusunda biraz daha cesur olun ve şık bir seçim yapın. Pantolonunuzun paçaları bugün kıvrılmıyor ama boynunuzda o fular yine oluyor.
5. Gün: Haftayı olabildiğince rahat bitirin. Tiril tiril bir etek, konforlu spor ayakkabılar ve etek ile uyumlu çoraplar seçin. Tişörtünüz ise tek renk ve abartısız olsun.
İşte her gün için kombin yapmak bu kadar kolay. Bu kombinleri planlarken, birlikte kullanacağınız çantalar, ceketler, gözlükler, aksesuarlar sizin kişisel tercihlerinize kalmış. Unutmayın, üniversiteli stili rahat ama güçlü olabilir.

 Okul Başlamadan Alışveriş İşini Halledin
Gereken her şeyi okul başlamadan alın ki, tam ve eksiksiz bir adım atın. Öğrenci evinde ihtiyacınız olacak taytlar, bluzlar, pijamalar ve kombinlerinizde kullanacağınız şallar, fularlar, çoraplar, çantalar ve iç giyim Penti’de.
Eksikleri tamamlayın ve stil sahibi bir yıl başlasın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı