Saç Bakımı

Yılbaşı için saç modelleri

Yılbaşı günü yaklaştıkça, kutlamalar, hediyeler, makyaj ve saç modelleri bir bir belirlenmeye başlıyor. Yeni yıl demek, herkes için iyi ve güzel şeylere yeni başlangıçlar demek. Yılbaşı akşamı da yeni şeylere başlarken, hem şık hem de çok iyi görünmek isteriz. Biz de bugün sizlerle yılbaşı için saç modelleri önerilerimizi paylaşacağız.

2016 – 2017 kış saç trendlerinde saçlar biraz daha omuz hizasına gelmişti. Eğer siz de bu trendi uygulayarak saçlarınızı omuz hizasında tutuyorsanız, iyi dalgalarla dolgun ve sağlıklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Saçınızı bu şekilde şekillendirirken, maşa ya da saç düzleştirici kullanmaktansa, fön makinesi ve iri bir fırça kullanmak saçınızın çok daha dolgun görünmesine sebep olacaktır. Saçınız hafif nemli iken, saça parlaklık kazandıran bir yağı az miktarsa saçınıza uygulayıp daha parlak görünmesini de sağlayabilirsiniz. Belirgin dalgaları ve hacmi kaybetmemek için güçlü tutuşlu bir saç spreyi de kullanabilirsiniz.

 

Bir sonraki önerimiz, yine 2017 kış modası trendlerinden olan uğraşılmamış gibi görünen saç modellerinden biri olacak. Ensede topuzlar bir süredir sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Bir de buna hafif kabarık ve dağınık modeller de eklenince, şık gece kıyafetlerinin en iyi tamamlayıcısı haline geldi. Bu modeli uygularken, saçlarınızın arka kısmını ince bir tarakla önce kapartıp, sonra ense topuzu yaparsanız, çok daha hacimli bir görünüme sahip olursunuz.

Düz saçlardan sıkıldıysanız ve yeni yıl akşamı biraz daha farklı bir saç modeli kullanmak istiyorsanız, saçlarınızı hem kıvırcık hem de dolgun göstermek ister misiniz? Bunun için saçlarınıza önce güçlü tutuş sağlayan bir ürün kullanıp, ardından ince maşa ile şekillendirebilirsiniz!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı